Scenerie/Paczka całościowa: Difference between revisions

From TTSK
Eugenio07 (talk | contribs)
mNo edit summary
Eugenio07 (talk | contribs)
m Wielichowo na nowym poziomie
 
(12 intermediate revisions by the same user not shown)
Line 24: Line 24:
| style="text-align:center;" | 15, 16
| style="text-align:center;" | 15, 16
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | edde1855
| style="text-align:center;" | 4727aeb4
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|12]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|12]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 39: Line 39:
|
|
|
|
| style="text-align:center;" | b44ffb5e
| style="text-align:center;" | 4c228424
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|10]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|10]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 52: Line 52:


| 3.
| 3.
| style="background-color:Gray; color: blue" |[https://td2.info.pl/scenerie/wielichowo/ <span style="color:black">Wielichowo</span>]
|
|
| style="text-align:center;" | 9ef8534e
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|10]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;background:#EEEF99" | {{#simple-tooltip: <translate><!--T:19--> mieszana</translate> | <translate><!--T:20--> Świetlna współczesna oraz historyczna</translate>}}
| style="text-align:center;" | SPK
|
| style="text-align:center;" | <translate><!--T:21--> TAK</translate>
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1
|-
| 4.
| style="background-color:DarkGray; color: blue" | [https://td2.info.pl/scenerie/liskow/ <span style="color:black">Lisków</span>]
| style="background-color:DarkGray; color: blue" | [https://td2.info.pl/scenerie/liskow/ <span style="color:black">Lisków</span>]
|  
|  
| style="text-align:center;" | ISDR
| style="text-align:center;" | ISDR
| style="text-align:center;" | 7060d06d
| style="text-align:center;" | 20203bd1
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|8]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|8]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 82: Line 67:
|-
|-


| 5.
| 4.
| style="background-color:DarkGray; color: blue" | [https://td2.info.pl/scenerie/arkadia-zdroj/ <span style="color:black">Arkadia Zdrój 2012</span>]
| style="background-color:DarkGray; color: blue" | [https://td2.info.pl/scenerie/arkadia-zdroj/ <span style="color:black">Arkadia Zdrój 2012</span>]
|  
|  
|  
|  
| style="text-align:center;" | 41f0e236
| style="text-align:center;" | e81a49b1
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|8]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|8]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 95: Line 80:
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1
|-
| 5.
| style="background-color:DarkGray; color: blue" |[https://td2.info.pl/scenerie/wielichowo/ <span style="color:black">Wielichowo</span>]
|
|
| style="text-align:center;" | dee70691
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|8]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;background:#EEEF99" | {{#simple-tooltip: <translate><!--T:19--> mieszana</translate> | <translate><!--T:20--> Świetlna współczesna oraz historyczna</translate>}}
| style="text-align:center;" | SPK
|
| style="text-align:center;" | <translate><!--T:21--> TAK</translate>
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2
| style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1
| style="text-align:center;background:#A0A0A0" | 1
|-
|-


Line 101: Line 102:
| style="text-align:center;" | 97, 139
| style="text-align:center;" | 97, 139
|
|
| style="text-align:center;" | d391995e
| style="text-align:center;" | 002b5686
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|6]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|6]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 116: Line 117:
|
|
|
|
| style="text-align:center;" | b6cb9e2a
| style="text-align:center;" | 86abc261
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|6]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|6]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 131: Line 132:
|
|
| style="text-align:center;" | ISDR
| style="text-align:center;" | ISDR
| style="text-align:center;" | 0a924e72
| style="text-align:center;" | b33dae2c
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|6]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|6]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 146: Line 147:
| style="text-align:center;" | 97
| style="text-align:center;" | 97
| style="text-align:center;" | Zakopianka
| style="text-align:center;" | Zakopianka
| style="text-align:center;" | d6ead48f
| style="text-align:center;" | ae36104a
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|6]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|6]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 158: Line 159:


| 10.
| 10.
| style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/aleksandrow-kujawski/ <span style="color:black">Aleksandrów Kujawski</span>]
| style="text-align:center;" | 18, 245
|
| style="text-align:center;" | 4d2ad2a8
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|4]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T:30--> Świetlna współczesna</translate>
| style="text-align:center;" | SPK
|
| style="text-align:center;" | <translate><!--T:91--> TAK</translate>
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1
|-
| 11.
| style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/glowno-(linia-nr-15-lka)/ <span style="color:black">LCS Głowno</span>]
| style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/glowno-(linia-nr-15-lka)/ <span style="color:black">LCS Głowno</span>]
| style="text-align:center;" | 15
| style="text-align:center;" | 15
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | 7953fd1d
| style="text-align:center;" | b9c32841
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|4]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|4]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 187: Line 173:
|-
|-


| 12.
| 11.
| style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/lcs-ozorkow/ <span style="color:black"> LCS Ozorków</span>]
| style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/lcs-ozorkow/ <span style="color:black"> LCS Ozorków</span>]
| style="text-align:center;" | 16
| style="text-align:center;" | 16
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | 616f0fa6
| style="text-align:center;" | c2df4862
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|4]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|4]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 202: Line 188:
|-
|-


| 13.
| 12.
| style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/testowo-3581/ <span style="color:black"> Testowo</span>]
| style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/testowo-3581/ <span style="color:black"> Testowo</span>]
|
|
| style="text-align:center;" | ISDR
| style="text-align:center;" | ISDR
| style="text-align:center;" | 4dd2f870
| style="text-align:center;" | 75e02e82
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|4]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|4]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T:33--> Świetlna współczesna</translate>
| style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T:33--> Świetlna współczesna</translate>
| style="text-align:center;" | SPK
| style="text-align:center;" | SPK
| style="text-align:center;" | <span style="color:black">{{#simple-tooltip: <translate><!--T:34--> TAK</translate>| Szlak Sl}}</span>
| style="text-align:center;" | <span style="color:black">{{#simple-tooltip: <translate><!--T:34--> TAK</translate> | Szlak Sl}}</span>
| style="text-align:center;" | <translate><!--T:35--> TAK</translate>
| style="text-align:center;" | <translate><!--T:35--> TAK</translate>
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1
Line 218: Line 204:
|-
|-


| 14.
| 13.
| style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/tomaszow-mazowiecki-(projekt-lka)/ <span style="color:black">Tomaszów Mazowiecki</span>]
| style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/tomaszow-mazowiecki-(projekt-lka)/ <span style="color:black">Tomaszów Mazowiecki</span>]
| style="text-align:center;" | 22, 25
| style="text-align:center;" | 22, 25
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | 88c7762b
| style="text-align:center;" | b50a5c21
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|4]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|4]]
| style="text-align:center;" |  
| style="text-align:center;" |  
Line 234: Line 220:
|-
|-


| 15.
| 14.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/skrzynki-projekt-lka/msg85216/#new <span style="color:black">Skrzynki</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/skrzynki-projekt-lka/msg85216/#new <span style="color:black">Skrzynki</span>]
| style="text-align:center;" | 25
| style="text-align:center;" | 25
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | 1ac6de70
| style="text-align:center;" | 930c2025
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|3]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|3]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 249: Line 235:
|-
|-


| 16.
| 15.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/sowi-bor/ <span style="color:black">Sowi Bór</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/sowi-bor/ <span style="color:black">Sowi Bór</span>]
|
|
|
|
| style="text-align:center;" | 926a78a7
| style="text-align:center;" | a8067d11
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|3]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|3]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 264: Line 250:
|-
|-


| 17.
| 16.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/porensk-9075/ <span style="color:black">Poreńsk</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/porensk-9075/ <span style="color:black">Poreńsk</span>]
|
|
|
|
| style="text-align:center;" | f6b7ca0b
| style="text-align:center;" | 45a6a0d4
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|2]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|2]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 279: Line 265:
|-
|-


| 18.
| 17.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/belchow-projekt-lka/ <span style="color:black">Bełchów</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/belchow-projekt-lka/ <span style="color:black">Bełchów</span>]
| style="text-align:center;" | 11
| style="text-align:center;" | 11
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | 5b871416
| style="text-align:center;" | 16dc064b
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|2]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|2]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 294: Line 280:
|-
|-


| 19.
| 18.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/glebce <span style="color:black">Głębce</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/glebce <span style="color:black">Głębce</span>]
|
|
|
|
| style="text-align:center;" | 4a2f8931
| style="text-align:center;" | 68726e48
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|2]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|2]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 309: Line 295:
|-
|-


| 20.
| 19.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/krzemienice-(po-poprawkach)/ <span style="color:black">Krzemienice</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/krzemienice-(po-poprawkach)/ <span style="color:black">Krzemienice</span>]
|
|
|
|
| style="text-align:center;" | ca00d5ee
| style="text-align:center;" | 51dfb2dd
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|2]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|2]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 323: Line 309:
| style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2
| style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2
| style="text-align:center;background:#A0A0A0" | 1
| style="text-align:center;background:#A0A0A0" | 1
|-
| 20.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/aleksandrow-kujawski-9049/ <span style="color:black"> Aleksandrów Kujawski 2011]</span>
| style="text-align:center;" | 18, 245
|
| style="text-align:center;" | 0246482b
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T:30--> Świetlna współczesna</translate>
| style="text-align:center;" | SPK
|
| style="text-align:center;" | <translate><!--T:91--> TAK</translate>
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2
|-
|-


Line 329: Line 329:
| style="text-align:center;" | 15
| style="text-align:center;" | 15
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | 0b1005f3
| style="text-align:center;" | 2f82df90
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 344: Line 344:
| style="text-align:center;" | 138
| style="text-align:center;" | 138
|
|
| style="text-align:center;" | a1419bac
| style="text-align:center;" | 639e0ff8
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 359: Line 359:
| style="text-align:center;" | 14
| style="text-align:center;" | 14
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | 7ab9c4ea
| style="text-align:center;" | 2839d71d
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 374: Line 374:
| style="text-align:center;" | 16
| style="text-align:center;" | 16
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | c917ea5d
| style="text-align:center;" | 01fccf16
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 389: Line 389:
| style="text-align:center;" | 139
| style="text-align:center;" | 139
|  
|  
| style="text-align:center;" | ee13dad7
| style="text-align:center;" | f1298d10
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 404: Line 404:
| style="text-align:center;" | 148
| style="text-align:center;" | 148
|
|
| style="text-align:center;" | fecd6ab3
| style="text-align:center;" | 40bbe07a
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 419: Line 419:
| style="text-align:center;" | 139
| style="text-align:center;" | 139
|
|
| style="text-align:center;" | b21eee8d
| style="text-align:center;" | 19016836
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 435: Line 435:
| style="text-align:center;" | 139
| style="text-align:center;" | 139
|
|
| style="text-align:center;" | c7a9956a
| style="text-align:center;" | e8986a09
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 450: Line 450:
| style="text-align:center;" | 15
| style="text-align:center;" | 15
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | 437fc64f
| style="text-align:center;" | 465dc06a
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 465: Line 465:
| style="text-align:center;" | 358, 379
| style="text-align:center;" | 358, 379
|
|
| style="text-align:center;" | 389cc12e
| style="text-align:center;" | b21eada6
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 481: Line 481:
| style="text-align:center;" | 16
| style="text-align:center;" | 16
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | 72bce55d
| style="text-align:center;" | d1f79b31
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 496: Line 496:
|
|
|
|
| style="text-align:center;" | 81817bff
| style="text-align:center;" | db373e4a
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 511: Line 511:
| style="text-align:center;" | 16
| style="text-align:center;" | 16
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | ŁKA
| style="text-align:center;" | 7e923636
| style="text-align:center;" | d9659c03
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 526: Line 526:
| style="text-align:center;" | 139
| style="text-align:center;" | 139
|
|
| style="text-align:center;" | 55f55692
| style="text-align:center;" | 648e778b
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |

Latest revision as of 18:39, 5 January 2026

Lp. Nazwa scenerii Linia
kolejowa
Projekt Hash Wymagany
poziom DR
Ograniczenie
czasowe
Sygnalizacja Sterowanie SBL Blokada
dwukierunkowa
Szlaki
2-torowe
Szlaki
1-torowe
1. Zgierz 15, 16 ŁKA 4727aeb4 12 Świetlna współczesna mechaniczne 1 3
2. Blaszki 4c228424 10 Świetlna współczesna SPE TAK 2 1 1
3. Lisków ISDR 20203bd1 8 Świetlna współczesna SPK TAK 2 1 1
4. Arkadia Zdrój 2012 e81a49b1 8 kształtowa mechaniczne 2 1
5. Wielichowo dee70691 8 mieszana

SPK TAK 2 1 1
6. LCS Żywiec 97, 139 002b5686 6 Świetlna współczesna SCS 3
7. Lisiczki 86abc261 6 Świetlna współczesna SPE 2
8. Lisków Miasto ISDR b33dae2c 6 Świetlna współczesna SPK 1
9. Skawce 97 Zakopianka ae36104a 6 Świetlna współczesna SPK 2
10. LCS Głowno 15 ŁKA b9c32841 4 Świetlna współczesna SCS + SUP 2
11. LCS Ozorków 16 ŁKA c2df4862 4 Świetlna współczesna SPE + SUP 2
12. Testowo ISDR 75e02e82 4 Świetlna współczesna SPK TAK

TAK 1 1 1
13. Tomaszów Mazowiecki 22, 25 ŁKA b50a5c21 4 Świetlna współczesna SPK + ASDEK TAK 1 1 1
14. Skrzynki 25 ŁKA 930c2025 3 Świetlna współczesna SPK + SUP + ASDEK TAK 2
15. Sowi Bór a8067d11 3 Świetlna współczesna SPK TAK 2
16. Poreńsk 45a6a0d4 2 Świetlna współczesna SCS 2
17. Bełchów 11 ŁKA 16dc064b 2 Świetlna współczesna SPK TAK 2
18. Głębce 68726e48 2 Świetlna współczesna ręczne+SPK 1
19. Krzemienice 51dfb2dd 2 Świetlna współczesna SPE TAK 1 2 1
20. Aleksandrów Kujawski 2011 18, 245 0246482b 0(L) Świetlna współczesna SPK TAK 2
21. Glinnik 15 ŁKA 2f82df90 0(L) Świetlna współczesna SPK 2
22. Imielin 2015 138 639e0ff8 0(L) Świetlna współczesna mechaniczne TAK 2
23. Lublinek 14 ŁKA 2839d71d 0(L) Świetlna współczesna mechaniczne 2
24. Łęczyca 16 ŁKA 01fccf16 0(L) Świetlna współczesna SPK 2
25. Milówka 139 f1298d10 0(L) Świetlna współczesna SPK 2
26. Radostowice 148 40bbe07a 0(L) Świetlna współczesna SPK 2
27. Rajcza 139 19016836 0(L) Świetlna współczesna SPK 2
28. Sól 139 e8986a09 0(L) Świetlna współczesna SPK 2
29. Stryków 15 ŁKA 465dc06a 0(L) Świetlna współczesna mechaniczne+SUP 2
30. Sulechów 358, 379 b21eada6 0(L) kształtowa mechaniczne 2 1
31. Witonia 16 ŁKA d1f79b31 0(L) Świetlna współczesna SCS + ASDEK 2
32. Wola db373e4a 0(L) mieszana

mechaniczne 2
33. Zgierz Kontrewers 16 ŁKA d9659c03 0(L) Świetlna współczesna SPK 2
34. Zwardoń 139 648e778b 0(L) Świetlna współczesna SCS 2