Scenerie/Paczka całościowa: Difference between revisions
From TTSK
mNo edit summary |
m Wielichowo na nowym poziomie |
||
| (6 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
| Line 24: | Line 24: | ||
| style="text-align:center;" | 15, 16 | | style="text-align:center;" | 15, 16 | ||
| style="text-align:center;" | ŁKA | | style="text-align:center;" | ŁKA | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 4727aeb4 | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|12]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|12]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 39: | Line 39: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 4c228424 | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|10]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|10]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 52: | Line 52: | ||
| 3. | | 3. | ||
| style="background-color:DarkGray; color: blue" | [https://td2.info.pl/scenerie/liskow/ <span style="color:black">Lisków</span>] | | style="background-color:DarkGray; color: blue" | [https://td2.info.pl/scenerie/liskow/ <span style="color:black">Lisków</span>] | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | ISDR | | style="text-align:center;" | ISDR | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 20203bd1 | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|8]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|8]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 82: | Line 67: | ||
|- | |- | ||
| | | 4. | ||
| style="background-color:DarkGray; color: blue" | [https://td2.info.pl/scenerie/arkadia-zdroj/ <span style="color:black">Arkadia Zdrój 2012</span>] | | style="background-color:DarkGray; color: blue" | [https://td2.info.pl/scenerie/arkadia-zdroj/ <span style="color:black">Arkadia Zdrój 2012</span>] | ||
| | | | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | e81a49b1 | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|8]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|8]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 95: | Line 80: | ||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | | colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | ||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1 | | colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1 | ||
|- | |||
| 5. | |||
| style="background-color:DarkGray; color: blue" |[https://td2.info.pl/scenerie/wielichowo/ <span style="color:black">Wielichowo</span>] | |||
| | |||
| | |||
| style="text-align:center;" | dee70691 | |||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|8]] | |||
| style="text-align:center;" | | |||
| style="text-align:center;background:#EEEF99" | {{#simple-tooltip: <translate><!--T:19--> mieszana</translate> | <translate><!--T:20--> Świetlna współczesna oraz historyczna</translate>}} | |||
| style="text-align:center;" | SPK | |||
| | |||
| style="text-align:center;" | <translate><!--T:21--> TAK</translate> | |||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | |||
| style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1 | |||
| style="text-align:center;background:#A0A0A0" | 1 | |||
|- | |- | ||
| Line 101: | Line 102: | ||
| style="text-align:center;" | 97, 139 | | style="text-align:center;" | 97, 139 | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 002b5686 | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|6]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|6]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 116: | Line 117: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 86abc261 | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|6]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|6]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 131: | Line 132: | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | ISDR | | style="text-align:center;" | ISDR | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | b33dae2c | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|6]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|6]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 146: | Line 147: | ||
| style="text-align:center;" | 97 | | style="text-align:center;" | 97 | ||
| style="text-align:center;" | Zakopianka | | style="text-align:center;" | Zakopianka | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | ae36104a | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|6]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|6]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 161: | Line 162: | ||
| style="text-align:center;" | 15 | | style="text-align:center;" | 15 | ||
| style="text-align:center;" | ŁKA | | style="text-align:center;" | ŁKA | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | b9c32841 | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|4]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|4]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 176: | Line 177: | ||
| style="text-align:center;" | 16 | | style="text-align:center;" | 16 | ||
| style="text-align:center;" | ŁKA | | style="text-align:center;" | ŁKA | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | c2df4862 | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|4]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|4]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 191: | Line 192: | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | ISDR | | style="text-align:center;" | ISDR | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 75e02e82 | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|4]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|4]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 207: | Line 208: | ||
| style="text-align:center;" | 22, 25 | | style="text-align:center;" | 22, 25 | ||
| style="text-align:center;" | ŁKA | | style="text-align:center;" | ŁKA | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | b50a5c21 | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|4]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|4]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 223: | Line 224: | ||
| style="text-align:center;" | 25 | | style="text-align:center;" | 25 | ||
| style="text-align:center;" | ŁKA | | style="text-align:center;" | ŁKA | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 930c2025 | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|3]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|3]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 238: | Line 239: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | a8067d11 | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|3]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|3]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 253: | Line 254: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 45a6a0d4 | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|2]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|2]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 268: | Line 269: | ||
| style="text-align:center;" | 11 | | style="text-align:center;" | 11 | ||
| style="text-align:center;" | ŁKA | | style="text-align:center;" | ŁKA | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 16dc064b | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|2]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|2]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 283: | Line 284: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 68726e48 | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|2]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|2]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 298: | Line 299: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 51dfb2dd | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|2]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|2]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 314: | Line 315: | ||
| style="text-align:center;" | 18, 245 | | style="text-align:center;" | 18, 245 | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 0246482b | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 328: | Line 329: | ||
| style="text-align:center;" | 15 | | style="text-align:center;" | 15 | ||
| style="text-align:center;" | ŁKA | | style="text-align:center;" | ŁKA | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 2f82df90 | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 343: | Line 344: | ||
| style="text-align:center;" | 138 | | style="text-align:center;" | 138 | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 639e0ff8 | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 358: | Line 359: | ||
| style="text-align:center;" | 14 | | style="text-align:center;" | 14 | ||
| style="text-align:center;" | ŁKA | | style="text-align:center;" | ŁKA | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 2839d71d | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 373: | Line 374: | ||
| style="text-align:center;" | 16 | | style="text-align:center;" | 16 | ||
| style="text-align:center;" | ŁKA | | style="text-align:center;" | ŁKA | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 01fccf16 | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 388: | Line 389: | ||
| style="text-align:center;" | 139 | | style="text-align:center;" | 139 | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | f1298d10 | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 403: | Line 404: | ||
| style="text-align:center;" | 148 | | style="text-align:center;" | 148 | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 40bbe07a | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 418: | Line 419: | ||
| style="text-align:center;" | 139 | | style="text-align:center;" | 139 | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 19016836 | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 434: | Line 435: | ||
| style="text-align:center;" | 139 | | style="text-align:center;" | 139 | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | e8986a09 | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 449: | Line 450: | ||
| style="text-align:center;" | 15 | | style="text-align:center;" | 15 | ||
| style="text-align:center;" | ŁKA | | style="text-align:center;" | ŁKA | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 465dc06a | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 464: | Line 465: | ||
| style="text-align:center;" | 358, 379 | | style="text-align:center;" | 358, 379 | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | b21eada6 | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 480: | Line 481: | ||
| style="text-align:center;" | 16 | | style="text-align:center;" | 16 | ||
| style="text-align:center;" | ŁKA | | style="text-align:center;" | ŁKA | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | d1f79b31 | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 495: | Line 496: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | db373e4a | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 510: | Line 511: | ||
| style="text-align:center;" | 16 | | style="text-align:center;" | 16 | ||
| style="text-align:center;" | ŁKA | | style="text-align:center;" | ŁKA | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | d9659c03 | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 525: | Line 526: | ||
| style="text-align:center;" | 139 | | style="text-align:center;" | 139 | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 648e778b | ||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | | style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
Latest revision as of 18:39, 5 January 2026
| Lp. | Nazwa scenerii | Linia kolejowa |
Projekt | Hash | Wymagany poziom DR |
Ograniczenie czasowe |
Sygnalizacja | Sterowanie | SBL | Blokada dwukierunkowa |
Szlaki 2-torowe |
Szlaki 1-torowe | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zgierz | 15, 16 | ŁKA | 4727aeb4 | 12 | Świetlna współczesna | mechaniczne | 1 | 3 | |||||
| 2. | Blaszki | 4c228424 | 10 | Świetlna współczesna | SPE | TAK | 2 | 1 | 1 | |||||
| 3. | Lisków | ISDR | 20203bd1 | 8 | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 2 | 1 | 1 | ||||
| 4. | Arkadia Zdrój 2012 | e81a49b1 | 8 | kształtowa | mechaniczne | 2 | 1 | |||||||
| 5. | Wielichowo | dee70691 | 8 | mieszana | SPK | TAK | 2 | 1 | 1 | |||||
| 6. | LCS Żywiec | 97, 139 | 002b5686 | 6 | Świetlna współczesna | SCS | 3 | |||||||
| 7. | Lisiczki | 86abc261 | 6 | Świetlna współczesna | SPE | 2 | ||||||||
| 8. | Lisków Miasto | ISDR | b33dae2c | 6 | Świetlna współczesna | SPK | 1 | |||||||
| 9. | Skawce | 97 | Zakopianka | ae36104a | 6 | Świetlna współczesna | SPK | 2 | ||||||
| 10. | LCS Głowno | 15 | ŁKA | b9c32841 | 4 | Świetlna współczesna | SCS + SUP | 2 | ||||||
| 11. | LCS Ozorków | 16 | ŁKA | c2df4862 | 4 | Świetlna współczesna | SPE + SUP | 2 | ||||||
| 12. | Testowo | ISDR | 75e02e82 | 4 | Świetlna współczesna | SPK | TAK | TAK | 1 | 1 | 1 | |||
| 13. | Tomaszów Mazowiecki | 22, 25 | ŁKA | b50a5c21 | 4 | Świetlna współczesna | SPK + ASDEK | TAK | 1 | 1 | 1 | |||
| 14. | Skrzynki | 25 | ŁKA | 930c2025 | 3 | Świetlna współczesna | SPK + SUP + ASDEK | TAK | 2 | |||||
| 15. | Sowi Bór | a8067d11 | 3 | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 2 | |||||||
| 16. | Poreńsk | 45a6a0d4 | 2 | Świetlna współczesna | SCS | 2 | ||||||||
| 17. | Bełchów | 11 | ŁKA | 16dc064b | 2 | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 2 | |||||
| 18. | Głębce | 68726e48 | 2 | Świetlna współczesna | ręczne+SPK | 1 | ||||||||
| 19. | Krzemienice | 51dfb2dd | 2 | Świetlna współczesna | SPE | TAK | 1 | 2 | 1 | |||||
| 20. | Aleksandrów Kujawski 2011 | 18, 245 | 0246482b | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 2 | ||||||
| 21. | Glinnik | 15 | ŁKA | 2f82df90 | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | 2 | ||||||
| 22. | Imielin 2015 | 138 | 639e0ff8 | 0(L) | Świetlna współczesna | mechaniczne | TAK | 2 | ||||||
| 23. | Lublinek | 14 | ŁKA | 2839d71d | 0(L) | Świetlna współczesna | mechaniczne | 2 | ||||||
| 24. | Łęczyca | 16 | ŁKA | 01fccf16 | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | 2 | ||||||
| 25. | Milówka | 139 | f1298d10 | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | 2 | |||||||
| 26. | Radostowice | 148 | 40bbe07a | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | 2 | |||||||
| 27. | Rajcza | 139 | 19016836 | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | 2 | |||||||
| 28. | Sól | 139 | e8986a09 | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | 2 | |||||||
| 29. | Stryków | 15 | ŁKA | 465dc06a | 0(L) | Świetlna współczesna | mechaniczne+SUP | 2 | ||||||
| 30. | Sulechów | 358, 379 | b21eada6 | 0(L) | kształtowa | mechaniczne | 2 | 1 | ||||||
| 31. | Witonia | 16 | ŁKA | d1f79b31 | 0(L) | Świetlna współczesna | SCS + ASDEK | 2 | ||||||
| 32. | Wola | db373e4a | 0(L) | mieszana | mechaniczne | 2 | ||||||||
| 33. | Zgierz Kontrewers | 16 | ŁKA | d9659c03 | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | 2 | ||||||
| 34. | Zwardoń | 139 | 648e778b | 0(L) | Świetlna współczesna | SCS | 2 | |||||||
