Scenerie/Prywatne i na autoryzację: Difference between revisions
From TTSK
cz. 6 |
m Korekta formatu tabeli |
||
| (27 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
| Line 10: | Line 10: | ||
! <translate><!--T:4--> Projekt</translate> | ! <translate><!--T:4--> Projekt</translate> | ||
! Hash | ! Hash | ||
! <translate><!--T: | ! <translate><!--T:5--> Sygnalizacja</translate> | ||
! <translate><!--T: | ! <translate><!--T:6--> Sterowanie</translate> | ||
! <translate><!--T: | ! <translate><!--T:7--> SBL</translate> | ||
! <translate><!--T: | ! <translate><!--T:8--> Blokada</translate><br><translate><!--T:9--> dwukierunkowa</translate> | ||
! colspan="2"|<translate><!--T: | ! colspan="2"|<translate><!--T:10--> Szlaki</translate><br><translate><!--T:11--> 2-torowe</translate> | ||
! colspan="2"|<translate><!--T: | ! colspan="2"|<translate><!--T:12--> Szlaki</translate><br><translate><!--T:13--> 1-torowe</translate> | ||
|- | |- | ||
| 1. | | 1. | ||
| style="background-color: | | style="background-color:#73a4a8; color: white" | [https://td2.info.pl/na-autoryzacje/arkadia-zdroj-2016/ <span style="color:black">Arkadia Zdrój 2022</span>] | ||
| | | | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | a0ee56da | ||
| style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T: | | style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T:14--> Świetlna współczesna</translate> | ||
| style="text-align:center;" | SPE + SUP | | style="text-align:center;" | SPE + SUP | ||
| style="text-align:center;" | {{#simple-tooltip: <translate><!--T: | | style="text-align:center;" | {{#simple-tooltip: <translate><!--T:15--> TAK</translate> | <translate><!--T:16--> Szlak wewnętrzny Ar - Nw</translate>}} | ||
| style="text-align:center;" | <translate><!--T: | | style="text-align:center;" | <translate><!--T:17--> TAK</translate> | ||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | | colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | ||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1 | | colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1 | ||
| Line 32: | Line 32: | ||
| 2. | | 2. | ||
| style="background-color: | | style="background-color:#73a4a8; color: white" | [https://td2.info.pl/na-autoryzacje/biala-sudecka/ <span style="color:black">Biała Sudecka</span>] | ||
| | | | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 12f2369b | ||
| style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T: | | style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T:18--> Świetlna współczesna</translate> | ||
| style="text-align:center;" | SPK | | style="text-align:center;" | SPK | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | <translate><!--T: | | style="text-align:center;" | <translate><!--T:19--> TAK</translate> | ||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | | colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | ||
| | | colspan="2" | | ||
|- | |- | ||
| 3. | | 3. | ||
| style="background-color: | | style="background-color:#73a4a8; color: white" | [https://td2.info.pl/na-autoryzacje/chelmik-wolowski/ <span style="color:black">Chełmik Wołowski</span>] | ||
| | | | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 32d49e1d | ||
| style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T: | | style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T:20--> Świetlna współczesna</translate> | ||
| style="text-align:center;" | SPK | | style="text-align:center;" | SPK | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | <translate><!--T: | | style="text-align:center;" | <translate><!--T:21--> TAK</translate> | ||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | | colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | ||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | | colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | ||
| Line 58: | Line 58: | ||
| 4. | | 4. | ||
| style="background-color: | | style="background-color:orange; color: blue" | [https://td2.info.pl/prywatne/czorna-kaszubska-10018/msg88330/#new <span style="color:black">Czorna Kaszubska</span>] | ||
| | | | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | <translate><!--T: | | style="text-align:center;" | c17bfa76 | ||
| | | style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T:36--> Świetlna współczesna</translate> | ||
| style="text-align:center;" | SCS + ASDEK | |||
| style="text-align:center;" | {{#simple-tooltip: <translate><!--T:37--> TAK</translate> | <translate><!--T:38--> Szlaki Ch i RW</translate>}} | |||
| style="text-align:center;" | <translate><!--T:39--> TAK</translate> | |||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | | colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | ||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#A0A0A0" | 2 | |||
|- | |- | ||
| 5. | | 5. | ||
| style="background-color: | | style="background-color:#73a4a8; color: white" | [https://td2.info.pl/na-autoryzacje/dabrowno/ <span style="color:black">Dąbrówno</span>] | ||
| | | | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 17d9d394 | ||
| style="text-align:center;background:# | | style="text-align:center;background:#FFFF99" | {{#simple-tooltip: <translate><!--T:22--> mieszana</translate> | <translate><!--T:23--> Świetlna współczesna</translate> oraz <translate><!--T:24--> kształtowa</translate>}} | ||
| style="text-align:center;" | SPK | | style="text-align:center;" | SPK + <translate><!--T:25--> mechaniczne</translate> | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | <translate><!--T: | | style="text-align:center;" | <translate><!--T:26--> TAK</translate> | ||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1 | | colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1 | ||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | |||
|- | |- | ||
| 6. | | 6. | ||
| style="background-color: | | style="background-color:#73a4a8; color: white" | [https://td2.info.pl/na-autoryzacje/dobrzyca-towarowa/ <span style="color:black">Dobrzyca Towarowa</span>] | ||
| | | | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 5a87f6d9 | ||
| style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T: | | style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T:27--> Świetlna współczesna</translate> | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | SPK | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | <translate><!--T: | | style="text-align:center;" | <translate><!--T:28--> TAK</translate> | ||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | | | colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 3 | ||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1 | | colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1 | ||
|- | |- | ||
| 7. | | 7. | ||
| style="background-color: | | style="background-color:#73a4a8; color: white" | [https://td2.info.pl/na-autoryzacje/dobrzyniec/ <span style="color:black">Dobrzyniec</span>] | ||
| | | | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 68ddbbdb | ||
| style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T: | | style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T:29--> Świetlna współczesna</translate> | ||
| style="text-align:center;" | <translate><!--T: | | style="text-align:center;" | SCS + SUP + ASDEK | ||
| | | style="text-align:center;" | {{#simple-tooltip: <translate><!--T:30--> TAK</translate> | <translate><!--T:31--> Szlaki Ku i Łc</translate>}} | ||
| style="text-align:center;" | <translate><!--T: | | style="text-align:center;" | <translate><!--T:32--> TAK</translate> | ||
| | | colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 5 | ||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | | | colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1 | ||
|- | |- | ||
| 8. | | 8. | ||
| style="background-color: | | style="background-color:orange; color: blue" | [https://td2.info.pl/prywatne/lcs-grodzisk-mazowiecki/ <span style="color:black">LCS Grodzisk Mazowiecki</span>] | ||
| style="text-align:center;" | 1, 4, 19, 447, (512) | | style="text-align:center;" | 1, 4, 19, 447, (512) | ||
| style="text-align:center;" | CMK | | style="text-align:center;" | CMK | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | fe22460c | ||
| style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T: | | style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T:36--> Świetlna współczesna</translate> | ||
| style="text-align:center;" | SCS + ASDEK | | style="text-align:center;" | SCS + ASDEK | ||
| style="text-align:center;" | {{#simple-tooltip: <translate><!--T: | | style="text-align:center;" | {{#simple-tooltip: <translate><!--T:37--> TAK</translate> | <translate><!--T:38--> Szlaki Rd, Kr, Wł1 i Wł2</translate>}} | ||
| style="text-align:center;" | <translate><!--T: | | style="text-align:center;" | <translate><!--T:39--> TAK</translate> | ||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 5 | | colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 5 | ||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#A0A0A0" | 1 | | colspan="2" style="text-align:center;background:#A0A0A0" | 1 | ||
| Line 123: | Line 123: | ||
| 9. | | 9. | ||
| style="background-color: | | style="background-color:orange; color: white" | [https://td2.info.pl/na-autoryzacje/lodz-chojny-projekt-lka/ <span style="color:black">Łódź Chojny</span>] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 25, 540 | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | 395ca9ba | |||
| style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T:18--> Świetlna współczesna</translate> | |||
| style="text-align:center;" | mechaniczne + SCS | |||
| style="text-align:center;" | {{#simple-tooltip: <translate><!--T:37--> TAK</translate> | <translate><!--T:38--> Szlaki ŁKT i ŁW</translate>}} | |||
| style="text-align:center;" | <translate><!--T:19--> TAK</translate> | |||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | |||
| colspan="2" | | |||
|- | |- | ||
| 10. | | 10. | ||
| style="background-color: | | style="background-color:orange; color: blue" | [https://td2.info.pl/prywatne/odolany/ <span style="color:black">Odolany</span>] | ||
| style="text-align:center;" | 3, 19, 20, (507), 509, 510, 938 | | style="text-align:center;" | 3, 19, 20, (507), 509, 510, 938 | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 52289592 | ||
| style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T: | | style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T:44--> Świetlna współczesna</translate> | ||
| style="text-align:center;" | SPK | | style="text-align:center;" | SPK | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | <translate><!--T: | | style="text-align:center;" | <translate><!--T:45--> TAK</translate> | ||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | | colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | ||
| style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1 | |||
| style="text-align:center;background:#A0A0A0" | 1 | |||
|- | |- | ||
| 11. | | 11. | ||
| style="background-color: | | style="background-color:orange; color: blue" | [https://td2.info.pl/na-autoryzacje/raki-10015/ <span style="color:black">Raki</span>] | ||
| | | | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | e54c9801 | |||
| style="text-align:center;background:#FF6666" | <translate><!--T:36--> Kształtowa</translate> | |||
| style="text-align:center;" | ręczne | |||
| | | | ||
| | | | ||
| colspan="2" style="text-align:center;background:# | | colspan="2" | | ||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#A0A0A0" | 1 | |||
|- | |- | ||
| 12. | | 12. | ||
| style="background-color: | | style="background-color:orange; color: blue" | [https://td2.info.pl/prywatne/slawica/ <span style="color:black">Sławica</span>] | ||
| | | | ||
| | | | ||
| style="text-align:center;" | cb58abdc | |||
| style="text-align:center;background:#FF6666" | <translate><!--T:36--> Kształtowa</translate> | |||
| style="text-align:center;" | mechaniczne | |||
| | | | ||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | | | | ||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#A0A0A0" | 3 | |||
|- | |||
| 13. | |||
| style="background-color:#73a4a8; color: white" | [https://td2.info.pl/prywatne/straczki/ <span style="color:black">Strączki</span>] | |||
| | |||
| | |||
| style="text-align:center;" | e41a300c | |||
| style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T:44--> Świetlna współczesna</translate> | |||
| style="text-align:center;" |<translate><!--T:25--> mechaniczne</translate> | |||
| | |||
| style="text-align:center;" | <translate><!--T:26--> TAK</translate> | |||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1 | |||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1 | |||
|- | |- | ||
|} | |||
Latest revision as of 20:11, 27 October 2025
| Lp. | Nazwa scenerii | Linia kolejowa |
Projekt | Hash | Sygnalizacja | Sterowanie | SBL | Blokada dwukierunkowa |
Szlaki 2-torowe |
Szlaki 1-torowe | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Arkadia Zdrój 2022 | a0ee56da | Świetlna współczesna | SPE + SUP | TAK | TAK | 2 | 1 | ||||
| 2. | Biała Sudecka | 12f2369b | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 2 | ||||||
| 3. | Chełmik Wołowski | 32d49e1d | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 2 | 2 | |||||
| 4. | Czorna Kaszubska | c17bfa76 | Świetlna współczesna | SCS + ASDEK | TAK | TAK | 2 | 2 | ||||
| 5. | Dąbrówno | 17d9d394 | mieszana | SPK + mechaniczne | TAK | 1 | 2 | |||||
| 6. | Dobrzyca Towarowa | 5a87f6d9 | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 3 | 1 | |||||
| 7. | Dobrzyniec | 68ddbbdb | Świetlna współczesna | SCS + SUP + ASDEK | TAK | TAK | 5 | 1 | ||||
| 8. | LCS Grodzisk Mazowiecki | 1, 4, 19, 447, (512) | CMK | fe22460c | Świetlna współczesna | SCS + ASDEK | TAK | TAK | 5 | 1 | ||
| 9. | Łódź Chojny | 25, 540 | 395ca9ba | Świetlna współczesna | mechaniczne + SCS | TAK | TAK | 2 | ||||
| 10. | Odolany | 3, 19, 20, (507), 509, 510, 938 | 52289592 | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 2 | 1 | 1 | |||
| 11. | Raki | e54c9801 | Kształtowa | ręczne | 1 | |||||||
| 12. | Sławica | cb58abdc | Kształtowa | mechaniczne | 3 | |||||||
| 13. | Strączki | e41a300c | Świetlna współczesna | mechaniczne | TAK | 1 | 1 | |||||
