Scenerie/Paczka całościowa: Difference between revisions
From TTSK
mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 158: | Line 158: | ||
| 10. | | 10. | ||
| style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/glowno-(linia-nr-15-lka)/ <span style="color:black">LCS Głowno</span>] | | style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/glowno-(linia-nr-15-lka)/ <span style="color:black">LCS Głowno</span>] | ||
| style="text-align:center;" | 15 | | style="text-align:center;" | 15 | ||
| Line 187: | Line 172: | ||
|- | |- | ||
| | | 11. | ||
| style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/lcs-ozorkow/ <span style="color:black"> LCS Ozorków</span>] | | style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/lcs-ozorkow/ <span style="color:black"> LCS Ozorków</span>] | ||
| style="text-align:center;" | 16 | | style="text-align:center;" | 16 | ||
| Line 202: | Line 187: | ||
|- | |- | ||
| | | 12. | ||
| style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/testowo-3581/ <span style="color:black"> Testowo</span>] | | style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/testowo-3581/ <span style="color:black"> Testowo</span>] | ||
| | | | ||
| Line 218: | Line 203: | ||
|- | |- | ||
| | | 13. | ||
| style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/tomaszow-mazowiecki-(projekt-lka)/ <span style="color:black">Tomaszów Mazowiecki</span>] | | style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/tomaszow-mazowiecki-(projekt-lka)/ <span style="color:black">Tomaszów Mazowiecki</span>] | ||
| style="text-align:center;" | 22, 25 | | style="text-align:center;" | 22, 25 | ||
| Line 234: | Line 219: | ||
|- | |- | ||
| | | 14. | ||
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/skrzynki-projekt-lka/msg85216/#new <span style="color:black">Skrzynki</span>] | | style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/skrzynki-projekt-lka/msg85216/#new <span style="color:black">Skrzynki</span>] | ||
| style="text-align:center;" | 25 | | style="text-align:center;" | 25 | ||
| Line 249: | Line 234: | ||
|- | |- | ||
| | | 15. | ||
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/sowi-bor/ <span style="color:black">Sowi Bór</span>] | | style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/sowi-bor/ <span style="color:black">Sowi Bór</span>] | ||
| | | | ||
| Line 264: | Line 249: | ||
|- | |- | ||
| | | 16. | ||
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/porensk-9075/ <span style="color:black">Poreńsk</span>] | | style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/porensk-9075/ <span style="color:black">Poreńsk</span>] | ||
| | | | ||
| Line 279: | Line 264: | ||
|- | |- | ||
| | | 17. | ||
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/belchow-projekt-lka/ <span style="color:black">Bełchów</span>] | | style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/belchow-projekt-lka/ <span style="color:black">Bełchów</span>] | ||
| style="text-align:center;" | 11 | | style="text-align:center;" | 11 | ||
| Line 294: | Line 279: | ||
|- | |- | ||
| | | 18. | ||
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/glebce <span style="color:black">Głębce</span>] | | style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/glebce <span style="color:black">Głębce</span>] | ||
| | | | ||
| Line 309: | Line 294: | ||
|- | |- | ||
| | | 19. | ||
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/krzemienice-(po-poprawkach)/ <span style="color:black">Krzemienice</span>] | | style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/krzemienice-(po-poprawkach)/ <span style="color:black">Krzemienice</span>] | ||
| | | | ||
| Line 323: | Line 308: | ||
| style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | | style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | ||
| style="text-align:center;background:#A0A0A0" | 1 | | style="text-align:center;background:#A0A0A0" | 1 | ||
|- | |||
| 20. | |||
| style="background-color:PaleGreen" | <span style="color:black">[https://td2.info.pl/scenerie/aleksandrow-kujawski-9049/ Aleksandrów Kujawski 2011]</span> | |||
| style="text-align:center;" | 18, 245 | |||
| | |||
| style="text-align:center;" | 5ea9fc5b | |||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | |||
| style="text-align:center;" | | |||
| style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T:30--> Świetlna współczesna</translate> | |||
| style="text-align:center;" | SPK | |||
| | |||
| style="text-align:center;" | <translate><!--T:91--> TAK</translate> | |||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | |||
|- | |- | ||
Revision as of 17:06, 26 April 2025
| Lp. | Nazwa scenerii | Linia kolejowa |
Projekt | Hash | Wymagany poziom DR |
Ograniczenie czasowe |
Sygnalizacja | Sterowanie | SBL | Blokada dwukierunkowa |
Szlaki 2-torowe |
Szlaki 1-torowe | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zgierz | 15, 16 | ŁKA | 8e53f7f5 | 12 | Świetlna współczesna | mechaniczne | 1 | 3 | |||||
| 2. | Blaszki | b44ffb5e | 10 | Świetlna współczesna | SPE | TAK | 2 | 1 | 1 | |||||
| 3. | Wielichowo | 9ef8534e | 10 | mieszana | SPK | TAK | 2 | 1 | ||||||
| 4. | Lisków | ISDR | 7060d06d | 8 | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 2 | 1 | 1 | ||||
| 5. | Arkadia Zdrój 2012 | 66978f28 | 8 | kształtowa | mechaniczne | 2 | 1 | |||||||
| 6. | LCS Żywiec | 97, 139 | d391995e | 6 | Świetlna współczesna | SCS | 3 | |||||||
| 7. | Lisiczki | b6cb9e2a | 6 | Świetlna współczesna | SPE | 2 | ||||||||
| 8. | Lisków Miasto | ISDR | 0a924e72 | 6 | Świetlna współczesna | SPK | 1 | |||||||
| 9. | Skawce | 97 | Zakopianka | d6ead48f | 6 | Świetlna współczesna | SPK | 2 | ||||||
| 10. | LCS Głowno | 15 | ŁKA | 7953fd1d | 4 | Świetlna współczesna | SCS + SUP | 2 | ||||||
| 11. | LCS Ozorków | 16 | ŁKA | 616f0fa6 | 4 | Świetlna współczesna | SPE + SUP | 2 | ||||||
| 12. | Testowo | ISDR | 4dd2f870 | 4 | Świetlna współczesna | SPK | TAK | TAK | 1 | 1 | 1 | |||
| 13. | Tomaszów Mazowiecki | 22, 25 | ŁKA | 88c7762b | 4 | Świetlna współczesna | SPK + ASDEK | TAK | 1 | 1 | 1 | |||
| 14. | Skrzynki | 25 | ŁKA | 1ac6de70 | 3 | Świetlna współczesna | SPK + SUP + ASDEK | TAK | 2 | |||||
| 15. | Sowi Bór | 926a78a7 | 3 | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 2 | |||||||
| 16. | Poreńsk | f6b7ca0b | 2 | Świetlna współczesna | SCS | 2 | ||||||||
| 17. | Bełchów | 11 | ŁKA | 5b871416 | 2 | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 2 | |||||
| 18. | Głębce | 4a2f8931 | 2 | Świetlna współczesna | ręczne+SPK | 1 | ||||||||
| 19. | Krzemienice | ca00d5ee | 2 | Świetlna współczesna | SPE | TAK | 1 | 2 | 1 | |||||
| 20. | Aleksandrów Kujawski 2011 | 18, 245 | 5ea9fc5b | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 2 | ||||||
| 21. | Glinnik | 15 | ŁKA | 0b1005f3 | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | 2 | ||||||
| 22. | Imielin 2015 | 138 | 1e32a1bc | 0(L) | Świetlna współczesna | mechaniczne | TAK | 2 | ||||||
| 23. | Lublinek | 14 | ŁKA | 9f2faf53 | 0(L) | Świetlna współczesna | mechaniczne | 2 | ||||||
| 24. | Łęczyca | 16 | ŁKA | c917ea5d | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | 2 | ||||||
| 25. | Milówka | 139 | ee13dad7 | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | 2 | |||||||
| 26. | Radostowice | 148 | fecd6ab3 | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | 2 | |||||||
| 27. | Rajcza | 139 | b21eee8d | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | 2 | |||||||
| 28. | Sól | 139 | c7a9956a | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | 2 | |||||||
| 29. | Stryków | 15 | ŁKA | 65d829e3 | 0(L) | Świetlna współczesna | mechaniczne+SUP | 2 | ||||||
| 30. | Sulechów | 358, 379 | 5cd6e795 | 0(L) | kształtowa | mechaniczne | 2 | 1 | ||||||
| 31. | Witonia | 16 | ŁKA | 72bce55d | 0(L) | Świetlna współczesna | SCS + ASDEK | 2 | ||||||
| 32. | Wola | 81817bff | 0(L) | mieszana | mechaniczne | 2 | ||||||||
| 33. | Zgierz Kontrewers | 16 | ŁKA | 7e923636 | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | 2 | ||||||
| 34. | Zwardoń | 139 | 55f55692 | 0(L) | Świetlna współczesna | SCS | 2 | |||||||
