Scenerie/Paczka całościowa: Difference between revisions

From TTSK
Eugenio07 (talk | contribs)
mNo edit summary
Eugenio07 (talk | contribs)
No edit summary
Line 158: Line 158:


| 10.
| 10.
| style="background-color:PowderBlue" | <span style="color:black">[https://td2.info.pl/scenerie/aleksandrow-kujawski-9049/ Aleksandrów Kujawski 2011]</span>
| style="text-align:center;" | 18, 245
|
| style="text-align:center;" | 5ea9fc5b
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|4]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T:30--> Świetlna współczesna</translate>
| style="text-align:center;" | SPK
|
| style="text-align:center;" | <translate><!--T:91--> TAK</translate>
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1
|-
| 11.
| style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/glowno-(linia-nr-15-lka)/ <span style="color:black">LCS Głowno</span>]
| style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/glowno-(linia-nr-15-lka)/ <span style="color:black">LCS Głowno</span>]
| style="text-align:center;" | 15
| style="text-align:center;" | 15
Line 187: Line 172:
|-
|-


| 12.
| 11.
| style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/lcs-ozorkow/ <span style="color:black"> LCS Ozorków</span>]
| style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/lcs-ozorkow/ <span style="color:black"> LCS Ozorków</span>]
| style="text-align:center;" | 16
| style="text-align:center;" | 16
Line 202: Line 187:
|-
|-


| 13.
| 12.
| style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/testowo-3581/ <span style="color:black"> Testowo</span>]
| style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/testowo-3581/ <span style="color:black"> Testowo</span>]
|
|
Line 218: Line 203:
|-
|-


| 14.
| 13.
| style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/tomaszow-mazowiecki-(projekt-lka)/ <span style="color:black">Tomaszów Mazowiecki</span>]
| style="background-color:PowderBlue" | [https://td2.info.pl/scenerie/tomaszow-mazowiecki-(projekt-lka)/ <span style="color:black">Tomaszów Mazowiecki</span>]
| style="text-align:center;" | 22, 25
| style="text-align:center;" | 22, 25
Line 234: Line 219:
|-
|-


| 15.
| 14.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/skrzynki-projekt-lka/msg85216/#new <span style="color:black">Skrzynki</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/skrzynki-projekt-lka/msg85216/#new <span style="color:black">Skrzynki</span>]
| style="text-align:center;" | 25
| style="text-align:center;" | 25
Line 249: Line 234:
|-
|-


| 16.
| 15.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/sowi-bor/ <span style="color:black">Sowi Bór</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/sowi-bor/ <span style="color:black">Sowi Bór</span>]
|
|
Line 264: Line 249:
|-
|-


| 17.
| 16.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/porensk-9075/ <span style="color:black">Poreńsk</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/porensk-9075/ <span style="color:black">Poreńsk</span>]
|
|
Line 279: Line 264:
|-
|-


| 18.
| 17.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/belchow-projekt-lka/ <span style="color:black">Bełchów</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/belchow-projekt-lka/ <span style="color:black">Bełchów</span>]
| style="text-align:center;" | 11
| style="text-align:center;" | 11
Line 294: Line 279:
|-
|-


| 19.
| 18.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/glebce <span style="color:black">Głębce</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/glebce <span style="color:black">Głębce</span>]
|
|
Line 309: Line 294:
|-
|-


| 20.
| 19.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/krzemienice-(po-poprawkach)/ <span style="color:black">Krzemienice</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/krzemienice-(po-poprawkach)/ <span style="color:black">Krzemienice</span>]
|
|
Line 323: Line 308:
| style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2
| style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2
| style="text-align:center;background:#A0A0A0" | 1
| style="text-align:center;background:#A0A0A0" | 1
|-
| 20.
| style="background-color:PaleGreen" | <span style="color:black">[https://td2.info.pl/scenerie/aleksandrow-kujawski-9049/ Aleksandrów Kujawski 2011]</span>
| style="text-align:center;" | 18, 245
|
| style="text-align:center;" | 5ea9fc5b
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T:30--> Świetlna współczesna</translate>
| style="text-align:center;" | SPK
|
| style="text-align:center;" | <translate><!--T:91--> TAK</translate>
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2
|-
|-



Revision as of 17:06, 26 April 2025

Lp. Nazwa scenerii Linia
kolejowa
Projekt Hash Wymagany
poziom DR
Ograniczenie
czasowe
Sygnalizacja Sterowanie SBL Blokada
dwukierunkowa
Szlaki
2-torowe
Szlaki
1-torowe
1. Zgierz 15, 16 ŁKA 8e53f7f5 12 Świetlna współczesna mechaniczne 1 3
2. Blaszki b44ffb5e 10 Świetlna współczesna SPE TAK 2 1 1
3. Wielichowo 9ef8534e 10 mieszana

SPK TAK 2 1
4. Lisków ISDR 7060d06d 8 Świetlna współczesna SPK TAK 2 1 1
5. Arkadia Zdrój 2012 66978f28 8 kształtowa mechaniczne 2 1
6. LCS Żywiec 97, 139 d391995e 6 Świetlna współczesna SCS 3
7. Lisiczki b6cb9e2a 6 Świetlna współczesna SPE 2
8. Lisków Miasto ISDR 0a924e72 6 Świetlna współczesna SPK 1
9. Skawce 97 Zakopianka d6ead48f 6 Świetlna współczesna SPK 2
10. LCS Głowno 15 ŁKA 7953fd1d 4 Świetlna współczesna SCS + SUP 2
11. LCS Ozorków 16 ŁKA 616f0fa6 4 Świetlna współczesna SPE + SUP 2
12. Testowo ISDR 4dd2f870 4 Świetlna współczesna SPK TAK

TAK 1 1 1
13. Tomaszów Mazowiecki 22, 25 ŁKA 88c7762b 4 Świetlna współczesna SPK + ASDEK TAK 1 1 1
14. Skrzynki 25 ŁKA 1ac6de70 3 Świetlna współczesna SPK + SUP + ASDEK TAK 2
15. Sowi Bór 926a78a7 3 Świetlna współczesna SPK TAK 2
16. Poreńsk f6b7ca0b 2 Świetlna współczesna SCS 2
17. Bełchów 11 ŁKA 5b871416 2 Świetlna współczesna SPK TAK 2
18. Głębce 4a2f8931 2 Świetlna współczesna ręczne+SPK 1
19. Krzemienice ca00d5ee 2 Świetlna współczesna SPE TAK 1 2 1
20. Aleksandrów Kujawski 2011 18, 245 5ea9fc5b 0(L) Świetlna współczesna SPK TAK 2
21. Glinnik 15 ŁKA 0b1005f3 0(L) Świetlna współczesna SPK 2
22. Imielin 2015 138 1e32a1bc 0(L) Świetlna współczesna mechaniczne TAK 2
23. Lublinek 14 ŁKA 9f2faf53 0(L) Świetlna współczesna mechaniczne 2
24. Łęczyca 16 ŁKA c917ea5d 0(L) Świetlna współczesna SPK 2
25. Milówka 139 ee13dad7 0(L) Świetlna współczesna SPK 2
26. Radostowice 148 fecd6ab3 0(L) Świetlna współczesna SPK 2
27. Rajcza 139 b21eee8d 0(L) Świetlna współczesna SPK 2
28. Sól 139 c7a9956a 0(L) Świetlna współczesna SPK 2
29. Stryków 15 ŁKA 65d829e3 0(L) Świetlna współczesna mechaniczne+SUP 2
30. Sulechów 358, 379 5cd6e795 0(L) kształtowa mechaniczne 2 1
31. Witonia 16 ŁKA 72bce55d 0(L) Świetlna współczesna SCS + ASDEK 2
32. Wola 81817bff 0(L) mieszana

mechaniczne 2
33. Zgierz Kontrewers 16 ŁKA 7e923636 0(L) Świetlna współczesna SPK 2
34. Zwardoń 139 55f55692 0(L) Świetlna współczesna SCS 2