Lokomotywy elektryczne: Difference between revisions

From TTSK
Matseb (talk | contribs)
No edit summary
Matseb (talk | contribs)
No edit summary
Line 2: Line 2:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|-
|-
|'''EU06-018'''
|style="text-align: center" | '''EU06-018'''
|rowspan="2"| [[Plik:EU06-18 mini.png|248x248px]]
|rowspan="2"| [[Plik:EU06-18 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||<translate><!--T:1--> '''Typ:''' </translate> 4E
||<translate><!--T:1--> '''Typ:''' </translate> AEI E


<translate><!--T:2--> '''Masa:''' </translate> 80,0 t
<translate><!--T:2--> '''Masa:''' </translate> 80,0 t
Line 11: Line 11:
<translate><!--T:3--> '''Długość:''' </translate> 16 m
<translate><!--T:3--> '''Długość:''' </translate> 16 m


<translate><!--T:4--> '''vMax :''' </translate> 125 km/h
<translate><!--T:4--> '''vMax:''' </translate> 125 km/h
|-
|style="text-align: center" colspan="2"|'''DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH'''
|}
|}
----
----
Line 26: Line 28:
<translate><!--T:3--> '''Długość:''' </translate> 16 m
<translate><!--T:3--> '''Długość:''' </translate> 16 m


<translate><!--T:4--> '''vMax :''' </translate> 125 km/h
<translate><!--T:4--> '''vMax:''' </translate> 125 km/h
|-
|style="text-align: center;background-color:#ffd25e" colspan="2"|'''DOSTĘPNY DLA SPONZORÓW'''
|}
|}


Line 40: Line 44:
<translate><!--T:3--> '''Długość:''' </translate> 16 m
<translate><!--T:3--> '''Długość:''' </translate> 16 m


<translate><!--T:4--> '''vMax :''' </translate> 125 km/h
<translate><!--T:4--> '''vMax:''' </translate> 125 km/h
|-
|style="text-align: center;background-color:#eb3434" colspan="2"|'''DOSTĘPNY DLA ZESPOŁU'''
|}
|}


Line 55: Line 61:
<translate><!--T:3--> '''Długość:''' </translate> 19 m
<translate><!--T:3--> '''Długość:''' </translate> 19 m


<translate><!--T:4--> '''vMax :''' </translate> 125 km/h
<translate><!--T:4--> '''vMax:''' </translate> 125 km/h
|}
|}



Revision as of 00:53, 10 November 2024

EU06

EU06-018 248x248px
Typ: AEI E

Masa: 80,0 t

Długość: 16 m

vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH

EU07

EU07-001 248x248px
Typ: 4E

Masa: 80,0 t

Długość: 16 m

vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA SPONZORÓW
EU07-307 248x248px
Typ: 303E

Masa: 83,4 t

Długość: 16 m

vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA ZESPOŁU

ET22

ET22-647 248x248px
Typ: 201E

Masa: 120,0 t

Długość: 19 m

vMax: 125 km/h

EP07

EP09

ET41