Scenerie/Poza paczką całościową: Difference between revisions

From TTSK
Eugenio07 (talk | contribs)
mNo edit summary
Eugenio07 (talk | contribs)
mNo edit summary
Line 508: Line 508:


| 32.
| 32.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/nysowiec/ <span style="color:black"> Nysowiec</span>]
|
|
| style="text-align:center;" | 9e1e2952
| style="text-align:center;" | [[Special:MyLanguage/Rangi|3]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T:93--> Świetlna współczesna</translate>
| style="text-align:center;" | SPK
| style="text-align:center;" | {{#simple-tooltip: <translate><!--T:94--> TAK</translate>
| style="text-align:center;" | <translate><!--T:96--> TAK</translate>
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1
|-
| 33.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/suszec/ <span style="color:black">Suszec</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/suszec/ <span style="color:black">Suszec</span>]
| style="text-align:center;" | 148, 878
| style="text-align:center;" | 148, 878
Line 522: Line 538:
|-
|-


| 33.
| 34.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/orniki/ <span style="color:black>Orniki</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/orniki/ <span style="color:black>Orniki</span>]
|
|
Line 538: Line 554:
|-
|-


| 34.
| 35.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/weltawa// <span style="color:black>Wełtawa</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/weltawa// <span style="color:black>Wełtawa</span>]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 553: Line 569:
|-
|-


| 35.
| 36.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/zawadowka/msg77825/#msg77825// <span style="color:black">Zawadówka</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/zawadowka/msg77825/#msg77825// <span style="color:black">Zawadówka</span>]
| style="text-align:center;" | 7
| style="text-align:center;" | 7
Line 568: Line 584:
|-
|-


| 36.
| 37.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/zimnice/ <span style="color:black">Zimnice</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/zimnice/ <span style="color:black">Zimnice</span>]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 583: Line 599:
|-
|-


| 37.
| 38.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/grebow/ <span style="color:black">Grębów</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/grebow/ <span style="color:black">Grębów</span>]
| style="text-align:center;" | 74, 78
| style="text-align:center;" | 74, 78
Line 598: Line 614:
|-
|-


| 38.
| 39.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/grzebowilk-8668/msg81077/#new <span style="color:black">Grzebowilk</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/grzebowilk-8668/msg81077/#new <span style="color:black">Grzebowilk</span>]
| style="text-align:center;" | 13
| style="text-align:center;" | 13
Line 613: Line 629:
|-
|-


| 39.
| 40.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/krnow/ <span style="color:black">Krnów</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/krnow/ <span style="color:black">Krnów</span>]
|
|
Line 629: Line 645:
|-
|-


| 40.
| 41.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/lilianowo/ <span style="color:black">Lilianowo</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/lilianowo/ <span style="color:black">Lilianowo</span>]
|
|
Line 644: Line 660:
|-
|-


| 41.
| 42.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/makow-podhalanski-(projekt-zakopianka)/msg85146/?boardseen#new <span style="color:black">Maków Podhalański</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/makow-podhalanski-(projekt-zakopianka)/msg85146/?boardseen#new <span style="color:black">Maków Podhalański</span>]
| style="text-align:center;" | 98
| style="text-align:center;" | 98
Line 659: Line 675:
|-
|-


| 42.
| 43.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/murki/ <span style="color:black">Murki</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/murki/ <span style="color:black">Murki</span>]
|
|
Line 674: Line 690:
|-
|-


| 43.
| 44.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/otok-linia-131-(projekt-lka)/ <span style="color:black">Otok</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/otok-linia-131-(projekt-lka)/ <span style="color:black">Otok</span>]
| style="text-align:center;" | 131
| style="text-align:center;" | 131
Line 689: Line 705:
|-
|-


| 44.
| 45.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/otwocko/ <span style="color:black">Otwocko</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/otwocko/ <span style="color:black">Otwocko</span>]
|
|
Line 704: Line 720:
|-
|-


| 45.
| 46.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/poddebice-linia-131-(projekt-lka)/msg77604/#msg77604/ <span style="color:black">Poddębice</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/poddebice-linia-131-(projekt-lka)/msg77604/#msg77604/ <span style="color:black">Poddębice</span>]
| style="text-align:center;" | 131
| style="text-align:center;" | 131
Line 719: Line 735:
|-
|-


| 46.
| 47.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/sierakowek-8098/msg77821/?topicseen#msg77821/ <span style="color:black">Sierakówek</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/sierakowek-8098/msg77821/?topicseen#msg77821/ <span style="color:black">Sierakówek</span>]
| style="text-align:center;" | 33
| style="text-align:center;" | 33
Line 734: Line 750:
|-
|-


| 47.
| 48.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/strzelce-kujawskie/msg80451/?boardseen#new/ <span style="color:black">Strzelce Kujawskie</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/strzelce-kujawskie/msg80451/?boardseen#new/ <span style="color:black">Strzelce Kujawskie</span>]
| style="text-align:center;" | 33
| style="text-align:center;" | 33
Line 749: Line 765:
|-
|-


| 48.
| 49.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/szadek-linia-131-(projekt-lka)/ <span style="color:black">Szadek</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/szadek-linia-131-(projekt-lka)/ <span style="color:black">Szadek</span>]
| style="text-align:center;" | 131
| style="text-align:center;" | 131
Line 764: Line 780:
|-
|-


| 49.
| 50.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/tarnowo-gorne-8690/msg81204/#msg81204 <span style="color:black">Tarnowo Górne</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/tarnowo-gorne-8690/msg81204/#msg81204 <span style="color:black">Tarnowo Górne</span>]
|
|
Line 779: Line 795:
|-
|-


| 50.
| 51.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/tomyslow/ <span style="color:black">Tomysłów</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/tomyslow/ <span style="color:black">Tomysłów</span>]
|
|
Line 794: Line 810:
|-
|-


| 51.
| 52.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/torzyn-7170/ <span style="color:black">Torzyn</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/torzyn-7170/ <span style="color:black">Torzyn</span>]
|
|
|
|
| style="text-align:center;" | 2b11b389
| style="text-align:center;" | 1800a035
| style="text-align:center;" | [[Special:MyLanguage/Rangi|2]]
| style="text-align:center;" | [[Special:MyLanguage/Rangi|2]]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 809: Line 825:
|-
|-


| 52.
| 53.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/trzymalkowice-8459/ <span style="color:black">Trzymałkowice</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/trzymalkowice-8459/ <span style="color:black">Trzymałkowice</span>]
|
|
Line 824: Line 840:
|-
|-


| 53.
| 54.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/wielicz-park/ <span style="color:black">Wielicz Park</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/wielicz-park/ <span style="color:black">Wielicz Park</span>]
|
|
Line 839: Line 855:
|-
|-


| 54.
| 55.
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/zerniki/ <span style="color:black">Żerniki</span>]
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/zerniki/ <span style="color:black">Żerniki</span>]
|
|
Line 854: Line 870:
|-
|-


| 55.
| 56.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/beznazwa/ <span style="color:black">Beznazwa</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/beznazwa/ <span style="color:black">Beznazwa</span>]
|
|
Line 869: Line 885:
|-
|-


| 56.
| 57.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/brenno/ <span style="color:black">Brenno</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/brenno/ <span style="color:black">Brenno</span>]
|
|
Line 884: Line 900:
|-
|-


| 57.
| 58.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/brzezinka-sredzka/ <span style="color:black">Brzezinka Średzka</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/brzezinka-sredzka/ <span style="color:black">Brzezinka Średzka</span>]
| style="text-align:center;" | 273
| style="text-align:center;" | 273
Line 899: Line 915:
|-
|-


| 58.
| 59.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/bystra-woda/ <span style="color:black">Bystra Woda</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/bystra-woda/ <span style="color:black">Bystra Woda</span>]
|
|
Line 914: Line 930:
|-
|-


| 59.
| 60.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/florek/ <span style="color:black">Florek</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/florek/ <span style="color:black">Florek</span>]
| style="text-align:center;" | 33
| style="text-align:center;" | 33
Line 929: Line 945:
|-
|-


| 60.
| 61.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/gostynin/ <span style="color:black">Gostynin</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/gostynin/ <span style="color:black">Gostynin</span>]
| style="text-align:center;" | 33
| style="text-align:center;" | 33
Line 944: Line 960:
|-
|-


| 61.
| 62.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/gora-wlodowska-projekt-cmk <span style="color:black">Góra Włodowska</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/gora-wlodowska-projekt-cmk <span style="color:black">Góra Włodowska</span>]
| style="text-align:center;" | 4
| style="text-align:center;" | 4
Line 959: Line 975:
|-
|-


| 62.
| 63.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/hetmanice-stacja-dla-poczatkujacych/ <span style="color:black>Hetmanice</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/hetmanice-stacja-dla-poczatkujacych/ <span style="color:black>Hetmanice</span>]
|
|
Line 974: Line 990:
|-
|-


| 63.
| 64.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/kiely-9571/ <span style="color:black">Kieły</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/kiely-9571/ <span style="color:black">Kieły</span>]
|
|
Line 989: Line 1,005:
|-
|-


| 64.
| 65.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/krzemionka/ <span style="color:black">Krzemionka</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/krzemionka/ <span style="color:black">Krzemionka</span>]
|
|
Line 1,004: Line 1,020:
|-
|-


| 65.
| 66.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/krzecz/msg74512/#msg74512 <span style="color:black">Krzęcz</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/krzecz/msg74512/#msg74512 <span style="color:black">Krzęcz</span>]
|
|
Line 1,019: Line 1,035:
|-
|-


| 66.
| 67.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/lewkow-8438/msg80510/#msg80510 <span style="color:black">Lewków</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/lewkow-8438/msg80510/#msg80510 <span style="color:black">Lewków</span>]
| style="text-align:center;" |
| style="text-align:center;" |
Line 1,034: Line 1,050:
|-
|-


| 67.
| 68.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/lutol-suchy/ <span style="color:black">Lutol Suchy</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/lutol-suchy/ <span style="color:black">Lutol Suchy</span>]
| style="text-align:center;" | 367
| style="text-align:center;" | 367
Line 1,049: Line 1,065:
|-
|-


| 68.
| 69.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/laskarzew-6516/ <span style="color:black">Łaskarzew</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/laskarzew-6516/ <span style="color:black">Łaskarzew</span>]
| style="text-align:center;" | 7
| style="text-align:center;" | 7
Line 1,064: Line 1,080:
|-
|-


| 69.
| 70.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/miasto-albercice/ <span style="color:black">Miasto Albercice</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/miasto-albercice/ <span style="color:black">Miasto Albercice</span>]
|
|
Line 1,079: Line 1,095:
|-
|-


| 70.
| 71.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/minkowice/ <span style="color:black">Minkowice</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/minkowice/ <span style="color:black">Minkowice</span>]
| style="text-align:center;" | 7
| style="text-align:center;" | 7
Line 1,094: Line 1,110:
|-
|-


| 71.
| 72.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/motlawy/ <span style="color:black">Motławy</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/motlawy/ <span style="color:black">Motławy</span>]
|
|
Line 1,109: Line 1,125:
|-
|-


| 72.
| 73.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/naklo// <span style="color:black">Nakło</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/naklo// <span style="color:black">Nakło</span>]
|
|
Line 1,124: Line 1,140:
|-
|-


| 73.
| 74.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/niedoradz/ <span style="color:black">Niedoradz</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/niedoradz/ <span style="color:black">Niedoradz</span>]
| style="text-align:center;" | 273
| style="text-align:center;" | 273
Line 1,139: Line 1,155:
|-
|-


| 74.
| 75.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/parow/ <span style="color:black">Parów</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/parow/ <span style="color:black">Parów</span>]
|
|
Line 1,154: Line 1,170:
|-
|-


| 75.
| 76.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/plycwia-projekt-lka/ <span style="color:black">Płyćwia</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/plycwia-projekt-lka/ <span style="color:black">Płyćwia</span>]
| style="text-align:center;" | 1
| style="text-align:center;" | 1
Line 1,169: Line 1,185:
|-
|-


| 76.
| 77.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/psary-projekt-cmk/ <span style="color:black">Psary</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/psary-projekt-cmk/ <span style="color:black">Psary</span>]
| style="text-align:center;" | 4, 64, (570)
| style="text-align:center;" | 4, 64, (570)
Line 1,184: Line 1,200:
|-
|-


| 77.
| 78.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/pustelnik-9497/ <span style="color:black">Pustelnik</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/pustelnik-9497/ <span style="color:black">Pustelnik</span>]
| style="text-align:center;" | 13
| style="text-align:center;" | 13
Line 1,199: Line 1,215:
|-
|-


| 78.
| 79.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/radzikowo/ <span style="color:black">Radzikowo</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/radzikowo/ <span style="color:black">Radzikowo</span>]
|
|
Line 1,214: Line 1,230:
|-
|-


| 79.
| 80.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/rogow/ <span style="color:black">Rogów</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/rogow/ <span style="color:black">Rogów</span>]
| style="text-align:center;" | 1
| style="text-align:center;" | 1
Line 1,229: Line 1,245:
|-
|-


| 80.
| 81.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/rudnik-nad-sanem/new/#new/ <span style="color:black">Rudnik nad Sanem</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/rudnik-nad-sanem/new/#new/ <span style="color:black">Rudnik nad Sanem</span>]
| style="text-align:center;" | 68
| style="text-align:center;" | 68
Line 1,244: Line 1,260:
|-
|-


| 81.
| 82.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/stefanowo/ <span style="color:black">Stefanowo</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/stefanowo/ <span style="color:black">Stefanowo</span>]
| style="text-align:center;" | 359
| style="text-align:center;" | 359
Line 1,259: Line 1,275:
|-
|-


| 82.
| 83.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/sufczyn/ <span style="color:black">Sufczyn</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/sufczyn/ <span style="color:black">Sufczyn</span>]
| style="text-align:center;" | 13
| style="text-align:center;" | 13
Line 1,274: Line 1,290:
|-
|-


| 83.
| 84.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/tarkowo/msg73280/#msg73280 <span style="color:black">Tarkowo</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/tarkowo/msg73280/#msg73280 <span style="color:black">Tarkowo</span>]
|
|
Line 1,289: Line 1,305:
|-
|-


| 84.
| 85.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/wasilkow/ <span style="color:black">Wasilków</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/wasilkow/ <span style="color:black">Wasilków</span>]
| style="text-align:center;" | 6
| style="text-align:center;" | 6
Line 1,304: Line 1,320:
|-
|-


| 85.
| 86.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/weglowce/ <span style="color:black">Węglowce</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/weglowce/ <span style="color:black">Węglowce</span>]
|
|
Line 1,319: Line 1,335:
|-
|-


| 86.
| 87.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/wielgowo-9343/ <span style="color:black">Wielgowo</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/wielgowo-9343/ <span style="color:black">Wielgowo</span>]
|
|
Line 1,334: Line 1,350:
|-
|-


| 87.
| 88.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/dzial-trenerski/wijewo-stacja-dla-poczatkujacych/ <span style="color:black">Wijewo</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/dzial-trenerski/wijewo-stacja-dla-poczatkujacych/ <span style="color:black">Wijewo</span>]
|
|
Line 1,349: Line 1,365:
|-
|-


| 88.
| 89.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/witowo/ <span style="color:black">Witowo</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/witowo/ <span style="color:black">Witowo</span>]
| style="text-align:center;" | 31
| style="text-align:center;" | 31
Line 1,364: Line 1,380:
|-
|-


| 89.
| 90.
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/wronowice-7664/ <span style="color:black">Wronowice</span>]
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/wronowice-7664/ <span style="color:black">Wronowice</span>]
|
|

Revision as of 20:09, 13 February 2025

Aby uruchomić scenerię nieoficjalną należy:

  • Kliknąć w nazwę scenerii i przejść do odpowiedniego wątku na forum.
  • W katalogu: C:\Users\<user>\Documents\TTSK\TrainDriver2\SavedStations utworzyć podkatalog z nazwą scenerii (zastąp: <user> nazwą użytkownika, na którym jesteś zalogowany).
  • Umieścić w nim wszystkie pliki udostępnione przez autora.
  • Mieć wymagany minimalny poziom DR.
  • Uwaga! W razie jakichkolwiek niezgodności numerów hash lub plików w czasie odpalania scenerii należy ponownie pobrać pliki scenerii poprzez pobranie plików z wątku na forum, do którego przekierowanie odbywa się przez kliknięcie na nazwę danej scenerii..
Lp. Nazwa scenerii Linia
kolejowa
Projekt Hash Wymagany
poziom DR
Ograniczenie
czasowe
Sygnalizacja Sterowanie SBL Blokada
dwukierunkowa
Szlaki
2-torowe
Szlaki
1-torowe
1. LCS Perzów ee3c6efd 12 Świetlna współczesna SCS + SUP TAK 2 1
2. LCS Byki 7b37a7ae 10 Świetlna współczesna SCS + SUP TAK

TAK 4
3. Ligota Grabowska 1001 ddf3706a 10 Świetlna współczesna SPK + SUP TAK 1 1
4. Stare Lipowo 96f75d1f 10 Świetlna współczesna SCS TAK

TAK 4
5. Zakopane 99 Zakopianka 63842353 10 Świetlna współczesna ręczne 1
6. Żory 148, 159, (874) LK148 bc6d4640 10 Świetlna współczesna SCS TAK 2 1
7. Łopiennik 082eb9a8 9 Świetlna współczesna SPK TAK 3
8. Tarkowice afda61a0 9 Świetlna współczesna SCS + SUP TAK

TAK 3 1
9. Czermin 4bff688a 8 Świetlna współczesna SCS + SUP TAK

TAK 2 2
10. Nowa Wieś Wielka 131, 201 a84c50ed 8 Świetlna współczesna SCS + ASDEK TAK

TAK 3
10. Pszczyna 139, 148 LK139/LK148 df54a72b 8 Świetlna współczesna SCS + SUP + mechaniczne TAK

TAK 2 1
11. Sucha Beskidzka 97, 98 Zakopianka f6da3507 8 Świetlna współczesna mechaniczne 3
12. Zielona Góra Główna 273, 370 d3ee01eb 8 Świetlna współczesna mechaniczne + SCS + ASDEK 2 1
13. Włoszczowa Północ 4, 61, (571, 572) CMK 613999e4 7 Świetlna współczesna SCS + ASDEK TAK

TAK 4
14. Kowalewo a3afacc5 6 kształtowa mechaniczne 3
15. Kraśnica 5e7c51a9 6 Świetlna współczesna SPK TAK 4 1
16. LCS Sandomierz ee736c10 6 Świetlna współczesna SPE + SUP TAK 1 2
17. Łapanów b5915788 6 Świetlna współczesna SPK TAK 2 1
18. Borki 39d82264 5 Świetlna współczesna SCS+SUP TAK 2 2
19. LCS Kleszczów 3d79da62 5 Świetlna współczesna SCS TAK

TAK 2 2
20. Łęka a33a015e 5 Świetlna współczesna SCS 4
21. Pilichowice 643c7ff8 5 Świetlna współczesna SCS 2
22. Dziewoszyce fdfabd5a 4 Świetlna współczesna SPK TAK 2
23. Mońki 38 651318af 4 kształtowa ręczne 2
24. podg. Sroka 1001 39c5ff40 4 Świetlna współczesna SPK + SUP TAK 3 1
25. Warszowice - Strumień 157, 159, 689 e8e79d44 4 Świetlna współczesna SCS TAK 2 2
26. Zdroje db32fb41 4 kształtowa mechaniczne 1
27. Berety Kamielskie 1001 ad7cba05 3 Świetlna współczesna SCS TAK TAK 2
28. Głęboszów f27f72e1 3 Świetlna współczesna SCS + SUP TAK

TAK 2 1
29. Gutkowo 681dd10c 3 Świetlna współczesna SPK + SUP TAK

TAK 2 1
30. Hel 213 a1918e20 3 Świetlna współczesna SCS 1
31. Łąck 33 LK33 b3d17186 3 mieszana

mechaniczne 1 1
32. Nysowiec 9e1e2952 3 Świetlna współczesna SPK {{#simple-tooltip: TAK TAK 1 1
33. Suszec 148, 878 LK148 13813ac9 3 Świetlna współczesna SPK 2
34. Orniki 2285d633 3 Świetlna współczesna SPK TAK 2 1 1
35. Wełtawa 23fe1c55 3 Świetlna współczesna SPK TAK 2
36. Zawadówka 7 0a9c0b40 3 Świetlna współczesna mechaniczne + SUP TAK 2
37. Zimnice 3d373adc 3 Świetlna współczesna SCS + SUP TAK 2
38. Grębów 74, 78 a83b8ea0 2 Świetlna współczesna mechaniczne TAK 1 2
39. Grzebowilk 13 17c29e78 2 Świetlna współczesna SPK 2
40. Krnów 982540fd 2 Świetlna współczesna SCS 2 1
41. Lilianowo 9488da65 2 Świetlna współczesna SPK 1
42. Maków Podhalański 98 Zakopianka 1bfa4c0f 2 Świetlna współczesna SPK 2
43. Murki fcaaec54 2 Świetlna współczesna SCS + SUP TAK 2
44. Otok 131 ŁKA 6c485348 2 Świetlna współczesna mechaniczne + SCS TAK TAK 2
45. Otwocko dda9415b 2 Świetlna współczesna SCS TAK 2
46. Poddębice 131 ŁKA 25aecef6 2 Świetlna współczesna SCS + mechaniczne TAK TAK 2
47. Sierakówek 33 LK33 d86903b0 2 Świetlna współczesna ręczne 2
48. Strzelce Kujawskie 33 LK33 cde2b03c 2 Świetlna współczesna ręczne 2
49. Szadek 131 ŁKA 3339d2e9 2 Świetlna współczesna mechaniczne+SCS+SUP TAK TAK 2
50. Tarnowo Górne 59dc51dc 2 kształtowa mechaniczne 2
51. Tomysłów b6ff3e91 2 Świetlna współczesna SCS TAK 2 1
52. Torzyn 1800a035 2 Świetlna współczesna SPK TAK

TAK 2 1
53. Trzymałkowice cfd15a94 2 Świetlna współczesna SPK 3
54. Wielicz Park ce115b75 2 Świetlna współczesna SPE 1
55. Żerniki 2094b4ba 2 Świetlna współczesna SCS + SUP TAK

TAK 3
56. Beznazwa 16891f5e 0(L) Świetlna współczesna SPK 2
57. Brenno cb8abba9 0(L) Świetlna współczesna SPK + SUP TAK 2
58. Brzezinka Średzka 273 de865700 0(L) Świetlna współczesna SPK 2
59. Bystra Woda c59af0a3 0(L) Świetlna współczesna SPK 2
60. Florek 33 LK33 b1b3e124 0(L) mieszana

ręczne + ASDEK 2
61. Gostynin 33 LK33 4008454f 0(L) Świetlna współczesna ręczne 2
62. Góra Włodowska 4 CMK c96c337e 0(L) Świetlna współczesna SCS + ASDEK TAK TAK 2
63. Hetmanice 89fcee89 0(L) Świetlna współczesna SCS TAK 2
64. Kieły a9ccdbb0 0(L) kształtowa mechaniczne 1
65. Krzemionka 8ff39c7a 0(L) kształtowa mechaniczne 2
66. Krzęcz dd4c0ddd 0(L) kształtowa mechaniczne 2
67. Lewków 3506733c 0(L) Świetlna współczesna SPE TAK 2
68. Lutol Suchy 367 4860b3d2 0(L) Świetlna współczesna mechaniczne 2
69. Łaskarzew 7 c74bf63d 0(L) Świetlna współczesna SPK TAK 2
70. Miasto Albercice 8d8beb45 0(L) Świetlna współczesna SPE 2
71. Minkowice 7 feb603d5 0(L) Świetlna współczesna SPE TAK 2
72. Motławy 3449afe2 0(L) Świetlna współczesna SCS 2
73. Nakło fac21940 0(L) Świetlna współczesna SPK TAK 2
74. Niedoradz 273 2ebb8aa9 0(L) Świetlna współczesna SPK TAK 2
75. Parów 6f1274c8 0(L) Świetlna współczesna SCS TAK 2
76. Płyćwia 1 ŁKA 93b2eb24 0(L) Świetlna współczesna SCS + SUP + ASDEK TAK TAK 2
77. Psary 4, 64, (570) CMK 896945f1 0(L) Świetlna współczesna SCS + SUP + ASDEK TAK

TAK 3 1
78. Pustelnik 13 54b85a6e 0(L) Świetlna współczesna SPK 2
79. Radzikowo 477a0973 0(L) Świetlna współczesna SPK + SUP TAK 2
80. Rogów 1 ŁKA c02d4f17 0(L) Świetlna współczesna SCS + SUP + ASDEK TAK TAK 2
81. Rudnik nad Sanem 68 6f4255e0 0(L) Świetlna współczesna SPK TAK 2
82. Stefanowo 359 98c48e26 0(L) kształtowa mechaniczne 2
83. Sufczyn 13 b068c3a0 0(L) Świetlna współczesna SPK + SUP 2
84. Tarkowo 6ef7fb0a 0(L) Świetlna współczesna mechaniczne 2
85. Wasilków 6 977f023b 0(L) mieszana

mechaniczne 2
86. Węglowce b4d31c29 0(L) Świetlna współczesna SCS + SUP TAK 2
87. Wielgowo 60273775 0(L) Świetlna współczesna SPK 2
88. Wijewo c32562e8 0(L) mieszana

mechaniczne 2
89. Witowo 31 64c4bcf3 0(L) Świetlna współczesna SPK + SUP 2
90. Wronowice 96225624 0(L) Świetlna współczesna mechaniczne 2
90. Zgliczyn-Glinki af8d57c6 0(L) mieszana

mechaniczne 2