Scenerie/Poza paczką całościową: Difference between revisions
m Dodanie SM |
Uhrusk, Koszalin +; Lilianowo - |
||
| Line 508: | Line 508: | ||
| 32. | | 32. | ||
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/na-autoryzacje/koszalin-(projekt-trujkont-droz*owski)/ <span style="color:black">Koszalin</span>] | |||
| style="text-align:center;" | 202, 402 | |||
| | |||
| style="text-align:center;" | f4507e1d | |||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|3]] | |||
| style="text-align:center;" | | |||
| style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T:33--> Świetlna współczesna</translate> | |||
| style="text-align:center;" | <translate><!--T:34--> mechaniczne </translate> | |||
| | |||
| | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 3 | |||
|- | |||
| 33. | |||
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/lack-lk33/ <span style="color:black">Łąck</span>] | | style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/lack-lk33/ <span style="color:black">Łąck</span>] | ||
| style="text-align:center;" | 33 | | style="text-align:center;" | 33 | ||
| Line 522: | Line 537: | ||
|- | |- | ||
| | | 34. | ||
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/nysowiec/ <span style="color:black"> Nysowiec</span>] | | style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/nysowiec/ <span style="color:black"> Nysowiec</span>] | ||
| | | | ||
| Line 538: | Line 553: | ||
| | | 35. | ||
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/suszec/ <span style="color:black">Suszec</span>] | | style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/suszec/ <span style="color:black">Suszec</span>] | ||
| style="text-align:center;" | 148, 878 | | style="text-align:center;" | 148, 878 | ||
| Line 553: | Line 568: | ||
|- | |- | ||
| | | 36. | ||
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/orniki/ <span style="color:black>Orniki</span>] | | style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/orniki/ <span style="color:black>Orniki</span>] | ||
| | | | ||
| Line 569: | Line 584: | ||
|- | |- | ||
| | | 37. | ||
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/zawadowka/msg77825/#msg77825// <span style="color:black">Zawadówka</span>] | | style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/zawadowka/msg77825/#msg77825// <span style="color:black">Zawadówka</span>] | ||
| style="text-align:center;" | 7 | | style="text-align:center;" | 7 | ||
| Line 584: | Line 599: | ||
|- | |- | ||
| | | 38. | ||
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/zimnice/ <span style="color:black">Zimnice</span>] | | style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/zimnice/ <span style="color:black">Zimnice</span>] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| Line 599: | Line 614: | ||
|- | |- | ||
| | | 39. | ||
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/grebow/ <span style="color:black">Grębów</span>] | | style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/grebow/ <span style="color:black">Grębów</span>] | ||
| style="text-align:center;" | 74, 78 | | style="text-align:center;" | 74, 78 | ||
| Line 614: | Line 629: | ||
|- | |- | ||
| | | 40. | ||
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/grzebowilk-8668/msg81077/#new <span style="color:black">Grzebowilk</span>] | | style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/grzebowilk-8668/msg81077/#new <span style="color:black">Grzebowilk</span>] | ||
| style="text-align:center;" | 13 | | style="text-align:center;" | 13 | ||
| Line 629: | Line 644: | ||
|- | |- | ||
| | | 41. | ||
| style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/krnow/ <span style="color:black">Krnów</span>] | | style="background-color:Khaki" | [https://td2.info.pl/scenerie/krnow/ <span style="color:black">Krnów</span>] | ||
| | | | ||
| Line 643: | Line 658: | ||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | | colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | ||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#A0A0A0" | 1 | | colspan="2" style="text-align:center;background:#A0A0A0" | 1 | ||
|- | |- | ||
| Line 1,351: | Line 1,351: | ||
| 87. | | 87. | ||
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/uhrusk/ <span style="color:black">Uhrusk</span>] | |||
| style="text-align:center;" | 81 | |||
| | |||
| style="text-align:center;" | 859700a0 | |||
| style="text-align:center;" | [[Informacje Podstawowe/Rangi|0(L)]] | |||
| style="text-align:center;" | | |||
| style="text-align:center;background:#FFFF99" |{{#simple-tooltip: <translate><!--T:216--> mieszana</translate> | <translate><!--T:217--> Świetlna współczesna</translate> oraz <translate><!--T:218--> świetlna</translate>}} | |||
| style="text-align:center;" | <translate><!--T:219--> mechaniczne</translate> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#A0A0A0" | 2 | |||
|} | |||
| 88. | |||
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/wasilkow/ <span style="color:black">Wasilków</span>] | | style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/wasilkow/ <span style="color:black">Wasilków</span>] | ||
| style="text-align:center;" | 6 | | style="text-align:center;" | 6 | ||
| Line 1,365: | Line 1,380: | ||
|- | |- | ||
| | | 89. | ||
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/weglowce/ <span style="color:black">Węglowce</span>] | | style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/weglowce/ <span style="color:black">Węglowce</span>] | ||
| | | | ||
| Line 1,380: | Line 1,395: | ||
|- | |- | ||
| | | 90. | ||
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/wielgowo-9343/ <span style="color:black">Wielgowo</span>] | | style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/wielgowo-9343/ <span style="color:black">Wielgowo</span>] | ||
| | | | ||
| Line 1,395: | Line 1,410: | ||
|- | |- | ||
| | | 91. | ||
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/dzial-trenerski/wijewo-stacja-dla-poczatkujacych/ <span style="color:black">Wijewo</span>] | | style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/dzial-trenerski/wijewo-stacja-dla-poczatkujacych/ <span style="color:black">Wijewo</span>] | ||
| | | | ||
| Line 1,410: | Line 1,425: | ||
|- | |- | ||
| | | 92. | ||
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/wierzbin/ <span style="color:black">Wierzbin</span>] | | style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/wierzbin/ <span style="color:black">Wierzbin</span>] | ||
| | | | ||
| Line 1,425: | Line 1,440: | ||
|- | |- | ||
| | | 93. | ||
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/wilisz/ <span style="color:black">Wilisz</span>] | | style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/wilisz/ <span style="color:black">Wilisz</span>] | ||
| | | | ||
| Line 1,440: | Line 1,455: | ||
|- | |- | ||
| | | 94. | ||
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/witowo/ <span style="color:black">Witowo</span>] | | style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/witowo/ <span style="color:black">Witowo</span>] | ||
| style="text-align:center;" | 31 | | style="text-align:center;" | 31 | ||
| Line 1,455: | Line 1,470: | ||
|- | |- | ||
| | | 95. | ||
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/wronowice-7664/ <span style="color:black">Wronowice</span>] | | style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/wronowice-7664/ <span style="color:black">Wronowice</span>] | ||
| | | | ||
| Line 1,470: | Line 1,485: | ||
|- | |- | ||
| | | 96. | ||
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/zbydniow/ <span style="color:black">Zbydniów</span>] | | style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/do-pobrania/zbydniow/ <span style="color:black">Zbydniów</span>] | ||
| style="text-align:center;" | 74 | | style="text-align:center;" | 74 | ||
| Line 1,485: | Line 1,500: | ||
|- | |- | ||
| | | 97. | ||
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/na-autoryzacje/zebrzydowice/msg85464/#new <span style="color:black">Zebrzydowice</span>] | | style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/na-autoryzacje/zebrzydowice/msg85464/#new <span style="color:black">Zebrzydowice</span>] | ||
| style="text-align:center;" | 90, 93 | | style="text-align:center;" | 90, 93 | ||
| Line 1,500: | Line 1,515: | ||
|- | |- | ||
| | | 98. | ||
| style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/zgliczyn-glinki/ <span style="color:black">Zgliczyn-Glinki</span>] | | style="background-color:PaleGreen" | [https://td2.info.pl/scenerie/zgliczyn-glinki/ <span style="color:black">Zgliczyn-Glinki</span>] | ||
| | | | ||
Revision as of 19:15, 15 July 2025
Aby uruchomić scenerię nieoficjalną należy:
- Kliknąć w nazwę scenerii i przejść do odpowiedniego wątku na forum.
- W katalogu:
C:\Users\<user>\Documents\TTSK\TrainDriver2\SavedStationsutworzyć podkatalog z nazwą scenerii (zastąp:<user>nazwą użytkownika, na którym jesteś zalogowany). - Umieścić w nim wszystkie pliki udostępnione przez autora.
- Mieć wymagany minimalny poziom DR.
- Uwaga! W razie jakichkolwiek niezgodności numerów hash lub plików w czasie odpalania scenerii należy ponownie pobrać pliki scenerii poprzez pobranie plików z wątku na forum, do którego przekierowanie odbywa się przez kliknięcie na nazwę danej scenerii..
| Lp. | Nazwa scenerii | Linia kolejowa |
Projekt | Hash | Wymagany poziom DR |
Ograniczenie czasowe |
Sygnalizacja | Sterowanie | SBL | Blokada dwukierunkowa |
Szlaki 2-torowe |
Szlaki 1-torowe | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | LCS Perzów | ee3c6efd | 12 | Świetlna współczesna | SCS + SUP | TAK | 2 | 1 | |||||||
| 2. | LCS Byki | 7b37a7ae | 10 | Świetlna współczesna | SCS + SUP | TAK | TAK | 4 | |||||||
| 3. | Ligota Grabowska | 1001 | ddf3706a | 10 | Świetlna współczesna | SPK + SUP | TAK | 1 | 1 | ||||||
| 4. | Stare Lipowo | 96f75d1f | 10 | Świetlna współczesna | SCS | TAK | TAK | 4 | |||||||
| 5. | Zakopane | 99 | Zakopianka | 63842353 | 10 | Świetlna współczesna | ręczne | 1 | |||||||
| 6. | Żory | 148, 159, (874) | LK148 | bc6d4640 | 10 | Świetlna współczesna | SCS | TAK | 2 | 1 | |||||
| 7. | Łopiennik | 082eb9a8 | 9 | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 3 | ||||||||
| 8. | Tarkowice | afda61a0 | 9 | Świetlna współczesna | SCS + SUP | TAK | TAK | 3 | 1 | ||||||
| 9. | Czermin | 4bff688a | 8 | Świetlna współczesna | SCS + SUP | TAK | TAK | 2 | 2 | ||||||
| 10. | Nowa Wieś Wielka | 131, 201 | a84c50ed | 8 | Świetlna współczesna | SCS + ASDEK | TAK | TAK | 3 | ||||||
| 10. | Pszczyna | 139, 148 | LK139/LK148 | df54a72b | 8 | Świetlna współczesna | SCS + SUP + mechaniczne | TAK | TAK | 2 | 1 | ||||
| 11. | Sucha Beskidzka | 97, 98 | Zakopianka | f6da3507 | 8 | Świetlna współczesna | mechaniczne | 3 | |||||||
| 12. | Zielona Góra Główna | 273, 370 | d3ee01eb | 8 | Świetlna współczesna | mechaniczne + SCS + ASDEK | 2 | 1 | |||||||
| 13. | Włoszczowa Północ | 4, 61, (571, 572) | CMK | 48067a14 | 7 | Świetlna współczesna | SCS + ASDEK | TAK | TAK | 4 | |||||
| 14. | Kowalewo | a3afacc5 | 6 | kształtowa | mechaniczne | 3 | |||||||||
| 15. | Kraśnica | 5e7c51a9 | 6 | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 4 | 1 | |||||||
| 16. | LCS Sandomierz | ee736c10 | 6 | Świetlna współczesna | SPE + SUP | TAK | 1 | 2 | |||||||
| 17. | Łapanów | b5915788 | 6 | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 2 | 1 | |||||||
| 18. | Borki | 17f77472 | 5 | Świetlna współczesna | SCS+SUP | TAK | 2 | 2 | |||||||
| 19. | LCS Kleszczów | 3d79da62 | 5 | Świetlna współczesna | SCS | TAK | TAK | 2 | 2 | ||||||
| 20. | Łęka | a33a015e | 5 | Świetlna współczesna | SCS | 4 | |||||||||
| 21. | Pilichowice | 643c7ff8 | 5 | Świetlna współczesna | SCS | 2 | |||||||||
| 22. | Sarnów Modrzewski | c3244ecc | 5 | Świetlna współczesna | SPK + SUP | TAK | 1 | 2 | |||||||
| 23. | Dziewoszyce | fdfabd5a | 4 | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 2 | ||||||||
| 24. | Mońki | 38 | 047fb247 | 4 | kształtowa | ręczne | 2 | ||||||||
| 25. | podg. Sroka | 1001 | 39c5ff40 | 4 | Świetlna współczesna | SPK + SUP | TAK | 3 | 1 | ||||||
| 26. | Warszowice - Strumień | 157, 159, 689 | e8e79d44 | 4 | Świetlna współczesna | SCS | TAK | 2 | 2 | ||||||
| 27. | Zdroje | db32fb41 | 4 | kształtowa | mechaniczne | 1 | |||||||||
| 28. | Berety Kamielskie | 1001 | ad7cba05 | 3 | Świetlna współczesna | SCS | TAK | TAK | 2 | ||||||
| 29. | Głęboszów | f27f72e1 | 3 | Świetlna współczesna | SCS + SUP | TAK | TAK | 2 | 1 | ||||||
| 30. | Gutkowo | 681dd10c | 3 | Świetlna współczesna | SPK + SUP | TAK | TAK | 2 | 1 | ||||||
| 31. | Hel | 213 | a1918e20 | 3 | Świetlna współczesna | SCS | 1 | ||||||||
| 32. | Koszalin | 202, 402 | f4507e1d | 3 | Świetlna współczesna | mechaniczne | 3 | ||||||||
| 33. | Łąck | 33 | LK33 | b3d17186 | 3 | mieszana | mechaniczne | 1 | 1 | ||||||
| 34. | Nysowiec | 9e1e2952 | 3 | Świetlna współczesna | SPK | TAK | TAK | 1 | 1 | ||||||
| 35. | Suszec | 148, 878 | LK148 | 13813ac9 | 3 | Świetlna współczesna | SPK | 2 | |||||||
| 36. | Orniki | 2285d633 | 3 | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 2 | 1 | 1 | ||||||
| 37. | Zawadówka | 7 | 0a9c0b40 | 3 | Świetlna współczesna | mechaniczne + SUP | TAK | 2 | |||||||
| 38. | Zimnice | 3d373adc | 3 | Świetlna współczesna | SCS + SUP | TAK | 2 | ||||||||
| 39. | Grębów | 74, 78 | a83b8ea0 | 2 | Świetlna współczesna | mechaniczne | TAK | 1 | 2 | ||||||
| 40. | Grzebowilk | 13 | 17c29e78 | 2 | Świetlna współczesna | SPK | 2 | ||||||||
| 41. | Krnów | 514beb0c | 2 | Świetlna współczesna | SCS | 2 | 1 | ||||||||
| 42. | Maków Podhalański | 98 | Zakopianka | 94447d20 | 2 | Świetlna współczesna | SPK | 2 | |||||||
| 43. | Murki | 4a7927bf | 2 | Świetlna współczesna | SCS + SUP | TAK | 2 | ||||||||
| 44. | Otok | 131 | ŁKA | b80759a1 | 2 | Świetlna współczesna | mechaniczne + SCS | TAK | TAK | 2 | |||||
| 45. | Otwocko | dda9415b | 2 | Świetlna współczesna | SCS | TAK | 2 | ||||||||
| 46. | Poddębice | 131 | ŁKA | 45c15cff | 2 | Świetlna współczesna | SCS + mechaniczne | TAK | TAK | 2 | |||||
| 47. | Sierakówek | 33 | LK33 | d86903b0 | 2 | Świetlna współczesna | ręczne | 2 | |||||||
| 48. | Strzelce Kujawskie | 33 | LK33 | cde2b03c | 2 | Świetlna współczesna | ręczne | 2 | |||||||
| 49. | Szadek | 131 | ŁKA | 956e4a75 | 2 | Świetlna współczesna | mechaniczne+SCS+SUP | TAK | TAK | 2 | |||||
| 50. | Tarnowo Górne | d36301c9 | 2 | kształtowa | mechaniczne | 2 | |||||||||
| 51. | Tomysłów | b6ff3e91 | 2 | Świetlna współczesna | SCS | TAK | 2 | 1 | |||||||
| 52. | Torzyn | 1800a035 | 2 | Świetlna współczesna | SPK | TAK | TAK | 2 | 1 | ||||||
| 53. | Trzymałkowice | cfd15a94 | 2 | Świetlna współczesna | SPK | 3 | |||||||||
| 35. | Wełtawa | 3d4dadd6 | 2 | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 2 | ||||||||
| 54. | Wielicz Park | ce115b75 | 2 | Świetlna współczesna | SPE | 1 | |||||||||
| 55. | Żerniki | 2094b4ba | 2 | Świetlna współczesna | SCS + SUP | TAK | TAK | 3 | |||||||
| 56. | Beznazwa | 16891f5e | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | 2 | |||||||||
| 57. | Brenno | 7ceaedde | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK + SUP | TAK | 2 | ||||||||
| 58. | Brzezinka Średzka | 273 | de865700 | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | 2 | ||||||||
| 59. | Bystra Woda | c59af0a3 | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | 2 | |||||||||
| 60. | Florek | 33 | LK33 | b1b3e124 | 0(L) | mieszana | ręczne + ASDEK | 2 | |||||||
| 61. | Gostynin | 33 | LK33 | 4008454f | 0(L) | Świetlna współczesna | ręczne | 2 | |||||||
| 62. | Góra Włodowska | 4 | CMK | c96c337e | 0(L) | Świetlna współczesna | SCS + ASDEK | TAK | TAK | 2 | |||||
| 63. | Hetmanice | e319813f | 0(L) | Świetlna współczesna | SCS | TAK | 2 | ||||||||
| 64. | Kieły | cdc1dadd | 0(L) | kształtowa | mechaniczne | 1 | |||||||||
| 65. | Kielce | 8, 61, (567) | 7d719377 | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 3 | |||||||
| 66. | Krzemionka | 8ff39c7a | 0(L) | kształtowa | mechaniczne | 2 | |||||||||
| 67. | Krzęcz | dd4c0ddd | 0(L) | kształtowa | mechaniczne | 2 | |||||||||
| 68. | Legno | 76572cb3 | 0(L) | Świetlna współczesna | SCS + SUP | TAK | TAK | 2 | |||||||
| 69. | Lewków | 3506733c | 0(L) | Świetlna współczesna | SPE | TAK | 2 | ||||||||
| 70. | Lutol Suchy | 367 | 4860b3d2 | 0(L) | Świetlna współczesna | mechaniczne | 2 | ||||||||
| 71. | Łaskarzew | 7 | 630f37bf | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 2 | |||||||
| 72. | Miasto Albercice | 8d8beb45 | 0(L) | Świetlna współczesna | SPE | 2 | |||||||||
| 73. | Minkowice | 7 | feb603d5 | 0(L) | Świetlna współczesna | SPE | TAK | 2 | |||||||
| 74. | Motławy | 3449afe2 | 0(L) | Świetlna współczesna | SCS | 2 | |||||||||
| 75. | Nakło | fac21940 | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 2 | ||||||||
| 76. | Niedoradz | 273 | 2ebb8aa9 | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 2 | |||||||
| 77. | Parów | 6f1274c8 | 0(L) | Świetlna współczesna | SCS | TAK | 2 | ||||||||
| 78. | Płyćwia | 1 | ŁKA | 1f32ba9f | 0(L) | Świetlna współczesna | SCS + SUP + ASDEK | TAK | TAK | 2 | |||||
| 79. | Psary | 4, 64, (570) | CMK | 896945f1 | 0(L) | Świetlna współczesna | SCS + SUP + ASDEK | TAK | TAK | 3 | 1 | ||||
| 80. | Pustelnik | 13 | 54b85a6e | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | 2 | ||||||||
| 81. | Radzikowo | 477a0973 | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK + SUP | TAK | 2 | ||||||||
| 82. | Rogów | 1 | ŁKA | c02d4f17 | 0(L) | Świetlna współczesna | SCS + SUP + ASDEK | TAK | TAK | 2 | |||||
| 83. | Rudnik nad Sanem | 68 | 6f4255e0 | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 2 | |||||||
| 84. | Stefanowo | 359 | 98c48e26 | 0(L) | kształtowa | mechaniczne | 2 | ||||||||
| 85. | Sufczyn | 13 | b068c3a0 | 0(L) | Świetlna współczesna | SPK + SUP | 2 | ||||||||
| 86. | Tarkowo | 6ef7fb0a | 0(L) | Świetlna współczesna | mechaniczne | 2 | |||||||||
| 87. | Uhrusk | 81 | 859700a0 | 0(L) | mieszana | mechaniczne | 2 | ||||||||
| 88. | style="background-color:PaleGreen" | Wasilków | style="text-align:center;" | 6 | | style="text-align:center;" | 404e2ea2 | style="text-align:center;" | 0(L) | style="text-align:center;" | | style="text-align:center;background:#FFFF99" |mieszana | style="text-align:center;" | mechaniczne | | | colspan="2" | | colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 |-
| 89. | style="background-color:PaleGreen" | Węglowce | | | style="text-align:center;" | b4d31c29 | style="text-align:center;" | 0(L) | style="text-align:center;" | | style="text-align:center;background:#CCFF99" | Świetlna współczesna | style="text-align:center;" | SCS + SUP | | style="text-align:center;" | TAK | colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | colspan="2" | |-
| 90. | style="background-color:PaleGreen" | Wielgowo | | | style="text-align:center;" | 60273775 | style="text-align:center;" | 0(L) | style="text-align:center;" | | style="text-align:center;background:#CCFF99" | Świetlna współczesna | style="text-align:center;" | SPK | | | colspan="2" | | colspan="2" style="text-align:center;background:#A0A0A0" | 2 |-
| 91. | style="background-color:PaleGreen" | Wijewo | | | style="text-align:center;" | c32562e8 | style="text-align:center;" | 0(L) | style="text-align:center;" | | style="text-align:center;background:#FFFF99" |mieszana | style="text-align:center;" | mechaniczne | | | colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | colspan="2" | |-
| 92. | style="background-color:PaleGreen" | Wierzbin | | | style="text-align:center;" | 172cdc90 | style="text-align:center;" | 0(L) | style="text-align:center;" | | style="text-align:center;background:#FFFF99" |mieszana | style="text-align:center;" | mechaniczne | | | colspan="2" | | colspan="2" style="text-align:center;background:#A0A0A0" | 2 |-
| 93. | style="background-color:PaleGreen" | Wilisz | | | style="text-align:center;" | af2e9ec7 | style="text-align:center;" | 0(L) | style="text-align:center;" | | style="text-align:center;background:#CCFF99" | Świetlna współczesna | style="text-align:center;" | SPK | | | colspan="2" | | colspan="2" style="text-align:center;background:#A0A0A0" | 3 |-
| 94. | style="background-color:PaleGreen" | Witowo | style="text-align:center;" | 31 | | style="text-align:center;" | 64c4bcf3 | style="text-align:center;" | 0(L) | style="text-align:center;" | | style="text-align:center;background:#CCFF99" | Świetlna współczesna | style="text-align:center;" | SPK + SUP | | | colspan="2" | | colspan="2" style="text-align:center;background:#A0A0A0" | 2 |-
| 95. | style="background-color:PaleGreen" | Wronowice | | | style="text-align:center;" | 96225624 | style="text-align:center;" | 0(L) | style="text-align:center;" | | style="text-align:center;background:#CCFF99" | Świetlna współczesna | style="text-align:center;" | mechaniczne | | | colspan="2" | | colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 |-
| 96. | style="background-color:PaleGreen" | Zbydniów | style="text-align:center;" | 74 | | style="text-align:center;" | c628d1af | style="text-align:center;" | 0(L) | style="text-align:center;" | | style="text-align:center;background:#FF6666" | kształtowa | style="text-align:center;" | mechaniczne | | | colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | colspan="2" | |-
| 97. | style="background-color:PaleGreen" | Zebrzydowice | style="text-align:center;" | 90, 93 | style="text-align:center;" | | style="text-align:center;" | cdc07d63 | style="text-align:center;" | 0(L) | style="text-align:center;" | | style="text-align:center;background:#CCFF99" | Świetlna współczesna | style="text-align:center;" | mechaniczne | style="text-align:center;" | TAK | style="text-align:center;" | TAK | colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 1 |-
| 98. | style="background-color:PaleGreen" | Zgliczyn-Glinki | | | style="text-align:center;" | af8d57c6 | style="text-align:center;" | 0(L) | style="text-align:center;" | | style="text-align:center;background:#FFFF99" |mieszana | style="text-align:center;" | mechaniczne | | | | colspan="2" style="text-align:center;background:#A0A0A0" | 2 |}
