Lokomotywy elektryczne: Difference between revisions

From TTSK
Matseb (talk | contribs)
No edit summary
Matseb (talk | contribs)
No edit summary
Line 52: Line 52:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|-
|-
|style="text-align: center" | '''ET22-647'''
|style="text-align: center" | {{ll|ET22-647|'''ET22-647'''}}
|rowspan="2"| [[Plik:ET22-647 mini.png|248x248px]]
|rowspan="2"| [[Plik:ET22-647 mini.png|248x248px]]
|-
|-
Line 62: Line 62:


<translate><!--T:4--> '''vMax:''' </translate> 125 km/h
<translate><!--T:4--> '''vMax:''' </translate> 125 km/h
|-
|style="text-align: center" colspan="2"|'''DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH'''
|}
|}



Revision as of 13:31, 10 November 2024

EU06

EU06-018 248x248px
Typ: AEI E

Masa: 80,0 t

Długość: 16 m

vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH

EU07

EU07-001 248x248px
Typ: 4E

Masa: 80,0 t

Długość: 16 m

vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA SPONSORÓW
EU07-307 248x248px
Typ: 303E

Masa: 83,4 t

Długość: 16 m

vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA ZESPOŁU

ET22

ET22-647 248x248px
Typ: 201E

Masa: 120,0 t

Długość: 19 m

vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH

EP07

EP09

ET41