Lokomotywy elektryczne: Difference between revisions

From TTSK
Matseb (talk | contribs)
Matseb (talk | contribs)
No edit summary
Line 5: Line 5:
|rowspan="2"| [[Plik:EU06-18 mini.png|248x248px]]
|rowspan="2"| [[Plik:EU06-18 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||<translate><!--T:1--> '''Typ:''' </translate> AEI E  
||
 
'''Typ:''' AEI E <br>
<translate><!--T:2--> '''Masa:''' </translate> 80,0 t
'''Masa:''' 80,0 t <br>
 
'''Długość:''' 16 m <br>
<translate><!--T:3--> '''Długość:''' </translate> 16 m
'''vMax:''' 125 km/h <br>
 
<translate><!--T:4--> '''vMax:''' </translate> 125 km/h
|-
|-
|style="text-align: center" colspan="2"|'''DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH'''
|style="text-align: center" colspan="2"|'''DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH'''
Line 19: Line 17:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
|'''EU07-001'''
|style="text-align: center" |'''EU07-001'''
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-001 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-001 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
! rowspan="3" |
|'''EU07-307'''
|style="text-align: center" |'''EU07-307'''
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-307 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-307 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||
||
<translate><!--T:1--> '''Typ:''' </translate> 4E <br>
'''Typ:''' 4E <br>
<translate><!--T:2--> '''Masa:''' </translate> 80,0 t <br>
'''Masa:''' 80,0 t <br>
<translate><!--T:3--> '''Długość:''' </translate> 16 m <br>
'''Długość:''' 16 m <br>
<translate><!--T:4--> '''vMax:''' </translate> 125 km/h <br>
'''vMax:''' 125 km/h <br>
|
|
<translate><!--T:1--> '''Typ:''' </translate> 4E <br>
'''Typ:''' 4E <br>
<translate><!--T:2--> '''Masa:''' </translate> 80,0 t <br>
'''Masa:''' 80,0 t <br>
<translate><!--T:3--> '''Długość:''' </translate> 16 m <br>
'''Długość:''' 16 m <br>
<translate><!--T:4--> '''vMax:''' </translate> 125 km/h <br>
'''vMax:''' 125 km/h <br>
|-
|-
| colspan="2" style="text-align: center;background-color:#ffd25e" |'''DOSTĘPNY DLA SPONSORÓW'''
| colspan="2" style="text-align: center;background-color:#ffd25e" |'''DOSTĘPNY DLA SPONSORÓW'''
| colspan="2" style="text-align: center;background-color:#eb3434" |'''DOSTĘPNY DLA ZESPOŁU'''
| colspan="2" style="text-align: center;background-color:#eb3434" |'''DOSTĘPNY DLA ZESPOŁU'''
|}
|}
----
=== ET22 ===
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|style="text-align: center" | {{ll|ET22-647|'''ET22-647'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:ET22-647 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|ET22-647|'''ET22-647'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:ET22-647 mini.png|248x248px]]
|-
|-
| style="text-align: center" | '''EU07-001'''
||
| rowspan="2" | [[Plik:EU07-001 mini.png|248x248px]]
'''Typ:''' 201E <br>
'''Masa:''' 120,0 t <br>
'''Długość:''' 19 m <br>
'''vMax:''' 125 km/h <br>
|
'''Typ:''' 201E <br>
'''Masa:''' 120,0 t <br>
'''Długość:''' 19 m <br>
'''vMax:''' 125 km/h <br>
|-
|-
||<translate><!--T:1--> '''Typ:''' </translate> 4E
|style="text-align: center" colspan="2"|'''DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH'''
 
|style="text-align: center" colspan="2"|'''DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH''''
<translate><!--T:2--> '''Masa:''' </translate> 80,0 t
 
<translate><!--T:3--> '''Długość:''' </translate> 16 m
 
<translate><!--T:4--> '''vMax:''' </translate> 125 km/h
|-
| colspan="2" style="text-align: center;background-color:#ffd25e" |'''DOSTĘPNY DLA SPONSORÓW'''
|}
|}
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|-
|+
| style="text-align: center" | '''EU07-307'''
|style="text-align: center" | {{ll|ET22-647|'''ET22-647'''}}
| rowspan="2" | [[Plik:EU07-307 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:ET22-647 mini.png|248x248px]]
|-
! rowspan="3" |
||<translate><!--T:1--> '''Typ:''' </translate> 303E
 
<translate><!--T:2--> '''Masa:''' </translate> 83,4 t
 
<translate><!--T:3--> '''Długość:''' </translate> 16 m
 
<translate><!--T:4--> '''vMax:''' </translate> 125 km/h
|-
| colspan="2" style="text-align: center;background-color:#eb3434" |'''DOSTĘPNY DLA ZESPOŁU'''
|}
 
=== ET22 ===
{| class="wikitable"
|-
|style="text-align: center" | {{ll|ET22-647|'''ET22-647'''}}
|style="text-align: center" | {{ll|ET22-647|'''ET22-647'''}}
|rowspan="2"| [[Plik:ET22-647 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:ET22-647 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||<translate><!--T:1--> '''Typ:''' </translate> 201E
||
 
'''Typ:''' 201E <br>
<translate><!--T:2--> '''Masa:''' </translate> 120,0 t
'''Masa:''' 120,0 t <br>
 
'''Długość:''' 19 m <br>
<translate><!--T:3--> '''Długość:''' </translate> 19 m
'''vMax:''' 125 km/h <br>
 
|
<translate><!--T:4--> '''vMax:''' </translate> 125 km/h
'''Typ:''' 201E <br>
 
'''Masa:''' 120,0 t <br>
'''Długość:''' 19 m <br>
'''vMax:''' 125 km/h <br>
|-
|-
|style="text-align: center" colspan="2"|'''DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH'''
|style="text-align: center" colspan="2"|'''DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH'''
|style="text-align: center" colspan="2"|'''DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH''''
|}
|}


=== EP07 ===
=== EP07 ===
=== EP09 ===
=== EP09 ===
=== ET41 ===
=== ET41 ===

Revision as of 16:07, 10 November 2024

EU06

EU06-018 248x248px

Typ: AEI E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH

EU07

EU07-001 248x248px EU07-307 248x248px

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA SPONSORÓW DOSTĘPNY DLA ZESPOŁU

ET22

ET22-647 248x248px ET22-647 248x248px

Typ: 201E
Masa: 120,0 t
Długość: 19 m
vMax: 125 km/h

Typ: 201E
Masa: 120,0 t
Długość: 19 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH'
ET22-647 248x248px ET22-647 248x248px

Typ: 201E
Masa: 120,0 t
Długość: 19 m
vMax: 125 km/h

Typ: 201E
Masa: 120,0 t
Długość: 19 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH'


EP07

EP09

ET41