Lokomotywy elektryczne: Difference between revisions

From TTSK
Matseb (talk | contribs)
poprawka wyświetlania
Matseb (talk | contribs)
dodano 4E-069
Line 1: Line 1:
<!-- comment
<!-- comment
Przykład tabelek
Przykład tabelek
Tabelka 1
Tabelka 1 pojazd
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|-
|-
Line 15: Line 15:
|style="text-align: center;background-color:#a8f7b5" colspan="2"|'''DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH'''
|style="text-align: center;background-color:#a8f7b5" colspan="2"|'''DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH'''
|}
|}
Tabelka 2
Tabelka 2 pojazdy
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
Line 108: Line 108:
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-036 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-036 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-072|'''EU07-072'''}}
|style="text-align: center" | {{ll|4E-069|'''4E-069'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-072 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:4E-069 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||
||
Line 127: Line 127:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-072|'''EU07-072'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-072 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-077|'''EU07-077'''}}
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-077|'''EU07-077'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-077 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-077 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07E-082|'''EU07E-082'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07E-082 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||
||
Line 149: Line 149:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
|style="text-align: center" | {{ll|EU07E-082|'''EU07E-082'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07E-082 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07E-083|'''EU07E-083'''}}
|style="text-align: center" | {{ll|EU07E-083|'''EU07E-083'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07E-083 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:EU07E-083 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-088|'''EU07-088'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-088 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||
||
Line 171: Line 171:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-088|'''EU07-088'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-088 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-123E|'''EU07-123E'''}}
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-123E|'''EU07-123E'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-123E mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-123E mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-141|'''EU07-141'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-141 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||
||
Line 193: Line 193:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-145|'''EU07-145'''}}
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-141|'''EU07-141'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-141 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-147|'''EU07-145'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-145 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-145 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-147|'''EU07-147'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-147 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||
||
Line 215: Line 215:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-147|'''EU07-147'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-147 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-148|'''EU07-148'''}}
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-148|'''EU07-148'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-148 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-148 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-150|'''EU07-150'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-150 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||
||
Line 237: Line 237:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-150|'''EU07-150'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-150 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-167|'''EU07-167'''}}
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-167|'''EU07-167'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-167 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-167 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-171|'''EU07-171'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-171 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||
||
Line 259: Line 259:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-171|'''EU07-171'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-171 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-172|'''EU07-172'''}}
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-172|'''EU07-172'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-172 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-172 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-182|'''EU07-182'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-182 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||
||
Line 281: Line 281:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-182|'''EU07-182'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-182 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-195|'''EU07-195'''}}
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-195|'''EU07-195'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-195 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-195 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-222|'''EU07-222'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-222 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||
||
Line 303: Line 303:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-222|'''EU07-222'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-222 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-228|'''EU07-228'''}}
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-228|'''EU07-228'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-228 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-234|'''EU07-234'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-234 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-234 mini.png|248x248px]]
|-
|-
Line 325: Line 325:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-234|'''EU07-234'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-234 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-237E|'''EU07-237E'''}}
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-237E|'''EU07-237E'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-237E mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-237E mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-072|'''EU07-240'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-240 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||
||
Line 347: Line 347:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-240|'''EU07-240'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-240 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-242|'''EU07-242'''}}
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-242|'''EU07-242'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-242 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-242 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-305|'''EU07-305'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-305 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||
||
Line 359: Line 359:
'''vMax:''' 125 km/h <br>
'''vMax:''' 125 km/h <br>
|
|
'''Typ:''' 303E <br>
'''Typ:''' 4E <br>
'''Masa:''' 83,4 t <br>
'''Masa:''' 80,0 t <br>
'''Długość:''' 16 m <br>
'''Długość:''' 16 m <br>
'''vMax:''' 125 km/h <br>
'''vMax:''' 125 km/h <br>
Line 369: Line 369:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-305|'''EU07-305'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-305 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-307|'''EU07-307'''}}
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-307|'''EU07-307'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-307 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-307 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-308|'''EU07-308'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-308 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||
||
Line 391: Line 391:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-308|'''EU07-308'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-308 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-324|'''EU07-324'''}}
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-324|'''EU07-324'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-324 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-324 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-334|'''EU07-334'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-334 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||
||
Line 413: Line 413:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-334|'''EU07-334'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-334 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-368|'''EU07-368'''}}
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-368|'''EU07-368'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-368 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-368 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-380|'''EU07-380'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-380 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||
||
Line 435: Line 435:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-380|'''EU07-380'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-380 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-409|'''EU07-409'''}}
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-409|'''EU07-409'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-409 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-409 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-418|'''EU07-418'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-418 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||
||
Line 457: Line 457:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-418|'''EU07-418'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-418 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-421|'''EU07-421'''}}
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-421|'''EU07-421'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-421 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-421 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-475|'''EU07-475'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-475 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||
||
Line 479: Line 479:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-475|'''EU07-475'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-475 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-475v2|'''EU07-475v2'''}}
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-475v2|'''EU07-475v2'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-475v2 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-475v2 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-476|'''EU07-476'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-476 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||
||
Line 501: Line 501:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-476|'''EU07-476'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-476 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-498|'''EU07-498'''}}
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-498|'''EU07-498'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-498 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-498 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-512|'''EU07-512'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-512 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||
||
Line 523: Line 523:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-512|'''EU07-512'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-512 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-515|'''EU07-515'''}}
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-515|'''EU07-515'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-515 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-515 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-536|'''EU07-536'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-536 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||
||
Line 544: Line 544:
|}
|}
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|-
|+
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-536|'''EU07-536'''}}
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-536 mini.png|248x248px]]
! rowspan="3" |
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-545|'''EU07-545'''}}
|style="text-align: center" | {{ll|EU07-545|'''EU07-545'''}}
|rowspan="2"| [[Plik:EU07-545 mini.png|248x248px]]
! rowspan="2" |[[Plik:EU07-545 mini.png|248x248px]]
|-
|-
||
||
'''Typ:''' 303E <br>
'''Masa:''' 83,4 t <br>
'''Długość:''' 16 m <br>
'''vMax:''' 125 km/h <br>
|
'''Typ:''' 303E <br>
'''Typ:''' 303E <br>
'''Masa:''' 83,4 t <br>
'''Masa:''' 83,4 t <br>
Line 554: Line 562:
'''vMax:''' 125 km/h <br>
'''vMax:''' 125 km/h <br>
|-
|-
|style="text-align: center;background-color:#a8f7b5" colspan="2"|'''DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH'''
|style="text-align: center;background-color:#a8f7b5" colspan="2"|'''DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH'''
|style="text-align: center;background-color:#a8f7b5" colspan="2"|'''DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH'''
|}
|}

Revision as of 18:35, 11 November 2024

EU06

EU06-18 248x248px

Typ: AEI E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH

EU07

EU07-001 248x248px EU07-015 248x248px

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EU07-019 248x248px EU07-032 248x248px

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EU07-036 248x248px 4E-069 248x248px

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EU07-072 248x248px EU07-077 248x248px

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EU07E-082 248x248px EU07E-083 248x248px

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EU07-088 248x248px EU07-123E 248x248px

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EU07-141 248x248px EU07-145 248x248px

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EU07-147 248x248px EU07-148 248x248px

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EU07-150 248x248px EU07-167 248x248px

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EU07-171 248x248px EU07-172 248x248px

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EU07-182 248x248px EU07-195 248x248px

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EU07-222 248x248px EU07-228 248x248px

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EU07-234 248x248px EU07-237E 248x248px

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EU07-240 248x248px EU07-242 248x248px

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EU07-305 248x248px EU07-307 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EU07-308 248x248px EU07-324 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EU07-334 248x248px EU07-368 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EU07-380 248x248px EU07-409 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EU07-418 248x248px EU07-421 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EU07-475 248x248px EU07-475v2 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EU07-476 248x248px EU07-498 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EU07-512 248x248px EU07-515 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EU07-536 248x248px EU07-545 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH

EP07

EP07-135 248x248px EP07-174 248x248px

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EP07-242 248x248px EP07-335 248x248px

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EP07-338 248x248px EP07-338v2 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EP07-344 248x248px EP07-355 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EP07-356 248x248px EP07-370 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EP07-374 248x248px EP07-376 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EP07-381 248x248px EP07-383 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EP07-384 248x248px EP07-384v2 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EP07-385 248x248px EP07-389 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EP07-391 248x248px EP07-395 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EP07-408 248x248px EP07-408v2 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EP07-424 248x248px EP07-444 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EP07-480 248x248px EP07-500 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EP07-544 248x248px EP07-1002 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EP07-1008 248x248px EP07-1009 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EP07-1025 248x248px EP07-1031 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EP07-1038 248x248px EP07-1039 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EP07-1043 248x248px EP07-1048 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 4E
Masa: 80,0 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EP07-1054 248x248px EP07-1055 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
EP07-1056 248x248px

Typ: 303E
Masa: 83,4 t
Długość: 16 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH

ET22

ET22-647 248x248px ET22-647 248x248px

Typ: 201E
Masa: 120,0 t
Długość: 19 m
vMax: 125 km/h

Typ: 201E
Masa: 120,0 t
Długość: 19 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH
ET22-647 248x248px ET22-647 248x248px

Typ: 201E
Masa: 120,0 t
Długość: 19 m
vMax: 125 km/h

Typ: 201E
Masa: 120,0 t
Długość: 19 m
vMax: 125 km/h

DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH


EP07

EP09

ET41