Scenerie/Prywatne i na autoryzację: Difference between revisions
From TTSK
mNo edit summary |
m Dodanie CK |
||
| Line 58: | Line 58: | ||
| 4. | | 4. | ||
| style="background-color:orange; color: blue" | [https://td2.info.pl/prywatne/czorna-kaszubska-10018/msg88330/#new <span style="color:black">Czorna Kaszubska</span>] | |||
| | |||
| | |||
| style="text-align:center;" | c17bfa76 | |||
| style="text-align:center;background:#CCFF99" | <translate><!--T:36--> Świetlna współczesna</translate> | |||
| style="text-align:center;" | SCS + ASDEK | |||
| style="text-align:center;" | {{#simple-tooltip: <translate><!--T:37--> TAK</translate> | <translate><!--T:38--> SzlakiCh i RW</translate>}} | |||
| style="text-align:center;" | <translate><!--T:39--> TAK</translate> | |||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#00CCFF" | 2 | |||
| colspan="2" style="text-align:center;background:#A0A0A0" | 2 | |||
|- | |||
| 5. | |||
| style="background-color:#73a4a8; color: white" | [https://td2.info.pl/na-autoryzacje/dabrowno/ <span style="color:black">Dąbrówno</span>] | | style="background-color:#73a4a8; color: white" | [https://td2.info.pl/na-autoryzacje/dabrowno/ <span style="color:black">Dąbrówno</span>] | ||
| | | | ||
| Line 70: | Line 83: | ||
|- | |- | ||
| | | 6. | ||
| style="background-color:#73a4a8; color: white" | [https://td2.info.pl/na-autoryzacje/dobrzyca-towarowa/ <span style="color:black">Dobrzyca Towarowa</span>] | | style="background-color:#73a4a8; color: white" | [https://td2.info.pl/na-autoryzacje/dobrzyca-towarowa/ <span style="color:black">Dobrzyca Towarowa</span>] | ||
| | | | ||
| Line 83: | Line 96: | ||
|- | |- | ||
| | | 7. | ||
| style="background-color:#73a4a8; color: white" | [https://td2.info.pl/na-autoryzacje/dobrzyniec/ <span style="color:black">Dobrzyniec</span>] | | style="background-color:#73a4a8; color: white" | [https://td2.info.pl/na-autoryzacje/dobrzyniec/ <span style="color:black">Dobrzyniec</span>] | ||
| | | | ||
| Line 96: | Line 109: | ||
|- | |- | ||
| | | 8. | ||
| style="background-color:orange; color: blue" | [https://td2.info.pl/prywatne/lcs-grodzisk-mazowiecki/ <span style="color:black">LCS Grodzisk Mazowiecki</span>] | | style="background-color:orange; color: blue" | [https://td2.info.pl/prywatne/lcs-grodzisk-mazowiecki/ <span style="color:black">LCS Grodzisk Mazowiecki</span>] | ||
| style="text-align:center;" | 1, 4, 19, 447, (512) | | style="text-align:center;" | 1, 4, 19, 447, (512) | ||
| Line 109: | Line 122: | ||
|- | |- | ||
| | | 9. | ||
| style="background-color:orange; color: blue" | [https://td2.info.pl/prywatne/odolany/ <span style="color:black">Odolany</span>] | | style="background-color:orange; color: blue" | [https://td2.info.pl/prywatne/odolany/ <span style="color:black">Odolany</span>] | ||
| style="text-align:center;" | 3, 19, 20, (507), 509, 510, 938 | | style="text-align:center;" | 3, 19, 20, (507), 509, 510, 938 | ||
Revision as of 19:41, 5 October 2025
| Lp. | Nazwa scenerii | Linia kolejowa |
Projekt | Hash | Sygnalizacja | Sterowanie | SBL | Blokada dwukierunkowa |
Szlaki 2-torowe |
Szlaki 1-torowe | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Arkadia Zdrój 2022 | a0ee56da | Świetlna współczesna | SPE + SUP | TAK | TAK | 2 | 1 | ||||
| 2. | Biała Sudecka | 12f2369b | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 2 | ||||||
| 3. | Chełmik Wołowski | 32d49e1d | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 2 | 2 | |||||
| 4. | Czorna Kaszubska | c17bfa76 | Świetlna współczesna | SCS + ASDEK | TAK | TAK | 2 | 2 | ||||
| 5. | Dąbrówno | 17d9d394 | mieszana | SPK + mechaniczne | TAK | 1 | 2 | |||||
| 6. | Dobrzyca Towarowa | 5a87f6d9 | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 3 | 1 | |||||
| 7. | Dobrzyniec | 68ddbbdb | Świetlna współczesna | SCS + SUP + ASDEK | TAK | TAK | 5 | 1 | ||||
| 8. | LCS Grodzisk Mazowiecki | 1, 4, 19, 447, (512) | CMK | fe22460c | Świetlna współczesna | SCS + ASDEK | TAK | TAK | 5 | 1 | ||
| 9. | Odolany | 3, 19, 20, (507), 509, 510, 938 | 52289592 | Świetlna współczesna | SPK | TAK | 2 | 1 | 1 | |||
